Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

ECZ Otwock w Onkologicznej TOP10

Szpital Europejskie Centrum Zdrowia Otwock znalazł się wśród laureatów Onkologicznej TOP Dziesiątki roku 2016. Wyróżnienie zostało przyznane przez redakcję portalu ZwrotnikaRaka.pl.

Więcej »

Affidea: wyróżnienie za standardy jakości

Cztery placówki Affidea, jako jedyne w Polsce, otrzymały wyróżnienie w rankingu Eurosafe Imaging Star przyznawanym przez Europejskie Towarzystwo Radiologiczne (European Society of Radiology). 

Więcej »

Rzeszów: Pro-Familia jednym z najlepszych szpitali w Polsce

Szpital specjalistyczny Pro-Familia z Rzeszowa w tegorocznej edycji rankingu "Bezpieczny Szpital " zajął czwarte miejsce w skali kraju oraz pierwsze wśród szpitali na Podkarpaciu,  tym samym stał się najlepiej ocenioną placówką prywatną w Polsce. Szpital był oceniany między innymi za jakość usług, bezpieczną opiekę, komfort pobytu, diagnostykę oraz personel i jego kwalifikację.

Więcej »

Medicover wprowadza ulepszenia na portalu pacjenta

Medicover wprowadził zmiany dotyczące umawiania wizyt na portalu pacjenta Medicover OnLine. Zmiany ułatwiają umawianie wizyt, gdyż pozwalają na wybór rozwiązania, które najlepiej odpowiada potrzebie zdrowotnej pacjenta.

Więcej »

Centrum Genetyki Genesis wyróżnione za innowacje

Centra Genetyki Medycznej Genesis znalazły się w gronie najbardziej innowacyjnych firm z Wielkopolski w 2016 roku. Nagroda została przyznana spółce za badania prenatalne oparte na technice porównawczej hybrydyzacji genomowej do mikromacierzy.

Więcej »

Otwock: nagroda dla Europejskiego Centrum Zdrowia

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock otrzymało wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Starosty Otwockiego w kategorii Pracodawca Roku 2015. Placówka została wyróżniona za szczególne zasługi dotyczące przeciwdziałania bezrobociu, aktywizacji lokalnego rynku pracy i promocji gospodarczej powiatu.

Więcej »

Diagnostyka: nowy serwis internetowy

Największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka uruchomiła nowy serwis internetowy. Nowa jest nie tylko szata graficzna i nawigacja strony –  przez kilka miesięcy wytężonej pracy, setki godzin programowania, liczne analizy eksperckie i  testy z udziałem użytkowników, firmie udało się uzyskać zupełnie nowy projekt architektury  informacji. 

Więcej »

Medicover: nowa aplikacja mobilna dla pacjentów

Medicover zaoferował nową aplikację mobilną, dzięki której pacjenci mogą się umówić na wizytę do lekarza, zamówić recepty na stale przyjmowane leki czy też otrzymać wyniki badań wprost na swój telefon. 

Więcej »

Prezes Ars Medical z Piły Menedżerem Roku 2016

Zygmunt Malinowski, prezes zarządu, Ars Medical sp. z o.o. z Piły został Menedżerem roku w Ochronie Zdrowia, w kategorii – placówki prywatne. Głównym powodem przyznania wyróżnienia była spektakularna rozbudowa placówki i poprawa standardu usług.

Więcej »

Lux Med: czaty z lekarzami teraz także mobilnie

Lux Med systematycznie rozwija swoją ofertę w zakresie e-zdrowia. Obecnie wizyty on-line, czyli e-konsultacje ze specjalistami, są również dostępne za pośrednictwem telefonu komórkowego poprzez aplikację Portal Pacjenta.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »