Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Carolina Medical Center partnerem Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie

Carolina Medical Center została partnerem Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. W ramach współpracy utworzony został kierunek - trener przygotowania motorycznego. Specjaliści Carolina Medical Center poprowadzą wykłady, kursy instruktorskie i trenerskie.

Więcej »

Bydgoszcz: certyfikat jakości dla CM Stadmedica

Centrum Medyczne Stadmedica z Bydgoszczy otrzymało certyfikat poświadczający spełnianie norm zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz certyfikat zatwierdzenia, że placówka spełnia normy zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001:2013.

Więcej »

Grupa Lux Med zdobywcą nagrody „Złoty Laur Super Biznesu”

Grupa Lux Med otrzymała prestiżową nagrodę „Złoty Laur Super Biznesu” w kategorii Zdrowie i Medycyna. „Złote Laury” to nagrody, którymi wyróżnia się osoby, firmy i instytucje, których działalność przynosi szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za osiągnięcia sprzyjające rozwojowi rodzimej przedsiębiorczości.

Więcej »

Medfemina dołącza do placówek oferujących Pregnabit

Centrum Zdrowia Medfemina z Wrocławia podpisało umowę z firmą Nestmedic. Na jej podstawie pacjentki placówki będą mogły wykonać badania kardiotokograficzne we własnych domach, przy użyciu systemu Pregnabit.

Więcej »

EMC: wieloletni dyrektor szpitala z tytułem Menedżera Rynku Zdrowia

Dr Jarosław Derejczyk ze Szpitala Geriatrycznego im. Jana Pawła II w Katowicach, należącego do sieci EMC, został nagrodzony tytułem "Menedżer Rynku Zdrowia" w kategorii placówki niepubliczne.

Więcej »

Lublin: rewolucyjna metoda leczenia nowotworów w Żagiel Med

Zespół lekarzy ze Szpitala Żagiel Med w Lublinie przeprowadził dwie pionierskie operacje raka trzustki metodą NanoKnife®. Stosowanie urządzenia opartego o technologię tzw. nieodwracalnej elektroporacji (IRE) to innowacyjne rozwiązanie które pozwala na leczenie pacjentów z nieoperacyjnymi nowotworami.

Więcej »

Enel-Sport wzmacnia zespół specjalistów

Enel-Sport wzmacnia zespół z zakresu chirurgii kręgosłupa – do grona specjalistów Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji dołączył profesor Jan Podgórski, specjalista w dziedzinie neurochirurgii. Dzięki jego wiedzy w diagnostyce i leczeniu operacyjnym zaczęto stosować nowe wartości poznawcze i praktyczne.

Więcej »

Polski Kompas 2017 dla PZU Zdrowie

PZU Zdrowie zostało laureatem prestiżowej nagrody Polski Kompas 2017. Jest to wyróżnienie dla osób i instytucji, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju krajowej gospodarki w ostatnich latach. Nagrody wręczono podczas inauguracji trzeciego wydania „Polskiego Kompasu. Rocznika instytucji finansowych i spółek akcyjnych” przygotowywanego przez redakcję Gazety Bankowej. 

Więcej »

NZOZ Intermed z tytułem Efektywna Firma 2016

NZOZ Intermed z Gryfina z otrzymał tytuł Efektywna Firma 2016. Wyróżnienie przyznał Instytut Europejskiego Biznesu, który we wrześniu 2017 roku zbadał wyniki finansowe tysięcy polskich przedsiębiorstw.

Więcej »

Affidea: szkolenia w zakresie komunikacji z pacjentem

Affidea rozpoczęła we wrześniu 2017 roku projekt Affinity, którego założeniem jest, że „pacjent jest w centrum uwagi”. Polska, zaraz po Węgrzech jest drugim krajem, w którym jest realizowany ten międzynarodowy projekt. 

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »