Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Laboratoria sieciowe: transfer technologii od nauki do praktyki

W sieciowych laboratoriach diagnostycznych następuje szybki transfer technologii od nauki do praktyki, a dostęp do najnowszych technologii i cyfryzacji to wzrost bezpieczeństwa diagnosty i pacjenta oraz lepsza dostępność badań i jakość wyników.

Więcej »

Otwock: pionierski zabieg w ECZ

W Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku został wykonany pionierski zabieg angioplastyki płucnej wspomagany wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości (HoloLens) do projekcji holograficznej obrazu anatomicznego tętnic płucnych. 

Więcej »

Medicover wdroży telemedyczny program pilotażowy

Medicover nawiązał współpracę z  firmą Nestmedic, w jej ramach przeprowadzi program pilotażowy dotyczący usługi telemedycznej bazującej na systemie Pregnabit. Pilotaż to pierwszy etap działań. Po jego pomyślnym zakończeniu celem współpracy będzie wdrożenie mobilnego systemu teleKTG Pregnabit w placówkach Medicover.

Więcej »

Laboratorium Przygoda otworzyło sklep online

Laboratorium Przygoda prowadzące sieć placówek diagnostycznych otworzyło sklep online, który umożliwia zakup badań laboratoryjnych przez internet. Dzięki takiej metodzie zakupu wybrane badania oferowane są w niższej cenie.

Więcej »

Raport Fundacji Medicover w konkursie na najlepsze raporty społeczne

Raport Fundacji Medicover za 2016 rok startuje w 11. edycji konkursu na najlepiej sporządzone raporty społeczne. Głosowanie do nagrody internautów trwa od 16 sierpnia 2017 roku  do 17 września 2017 roku. 

Więcej »

Warszawa: nowa metoda leczenia w CMS

Centrum Medycyny Sportowej z Warszawy, jako pierwszy ośrodek w Polsce, rozpoczęło stosowanie terapii iniekcji dostawowej nStride. Metoda jest stosowana w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego .

Więcej »

Tuchów: Centrum Zdrowia inwestuje w specjalistów

Oddział neonatologii Centrum Zdrowia Tuchów zatrudnił konsultanta merytorycznego, którym został doświadczony specjalista, organizator pierwszego w Tarnowie oddziału intensywnej opieki i patologii noworodka.  

Więcej »

Ortopeda ze szpitala MedPolonia na konferencji w Szanghaju

Doktor Klaudiusz Kosowski, związany ze szpitalem i przychodnią MedPolonia, jako jedyny ortopeda z Poznania wziął udział w międzynarodowej konferencji ISAKOS, która odbyła się w Szanghaju, poświęconej najnowszym osiągnięciom w dziedzinie artroskopii, chirurgii kolanowej i medycyny sportowej.

Więcej »

Medica Assistance: ułatwienia dla obcokrajowców

Medica Assistance, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, dotyczących objęcia opieką zdrowotną obcokrajowców zatrudnionych w firmach w Polsce, stworzyła możliwość tworzenia Indywidualnych Kont Zdrowia (IKZ) osobom nie posiadającym numeru PESEL.

Więcej »

Ewa-Med: pilotażowe turnusy rehabilitacyjne dla chorych na SM

Sanatoryjne Centrum Rehabilitacji Ewa-Med z Polanicy Zdroju jest organizatorem pilotażowych turnusów rehabilitacyjnych dla pacjentów ze stwardnieniem rozsianym (SM). Podczas turnusów pacjenci są poddawani terapii przy pomocy Metody Feldenkraisa.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »