Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

PAKS: innowacyjny zabieg w Centrum w Chrzanowie

20 czerwca 2017 roku w Małopolskim Centrum Sercowo – Naczyniowym PAKS w Chrzanowie odbył się zabieg z wykorzystaniem innowacyjnej technologii angioplastyki tętnic udowych balonem lekowym. Cały proces badawczy i kliniczny został przeprowadzony w American Heart of Poland.

Więcej »

Szpital Specjalistyczny CM Mavit najlepszym prywatnym ośrodkiem okulistycznym w Polsce

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit działający w Warszawie zajął czołowe miejsce w Rankingu Szpitali 2017. Placówki oceniano w kategoriach: Najlepszy Szpital, Zaćma, Jaskra, Odwarstwienie siatkówki. 

Więcej »

Centrum Zdrowia Tuchów w Uniwersyteckiej Sieci Szpitali Szkolących

Centrum Zdrowia Tuchów przystąpiło do Uniwersyteckiej Sieci Szpitali Szkolących. Centrum zyskuje preferencje przy studiach i uzupełnianiu wykształcenia, możliwość przygotowania specjalnych szkoleń pod potrzeby szpitala oraz  prezentowania oferty spółki podczas Dni Kariery Collegium Medicum  Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

Więcej »

EMC: nowe metody leczenia endometriozy w Piasecznie

Szpital św. Anny w Piasecznie, należący do Grupy EMC, wprowadził nowoczesne metody leczenia i diagnozowania endometriozy. Endometrioza to schorzenie, które dotyczy około miliona kobiet w Polsce. 

Więcej »

Warszawa: CM Gamma wprowadza konsultacje w formie konsylium

Centrum Medyczne Gamma z Warszawy przywróciło dawną firmę konsylium lekarskiego, czyli konsultacje w formie narady ekspertów z różnych dziedzin medycyny w celu zapewniania optymalnego sposobu działania. 

Więcej »

Wrocław: zabieg wszczepienia soczewki PanOptix Toric w CM Spektrum

Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum z Wrocławia, jako pierwszy w Polsce, dokonał zabiegu operacyjnego wszczepienia soczewki PanOptix Toric. Zabieg jest przeznaczony dla osób z astygmatyzmem.

Więcej »

Enel-Med: wyróżnienie w rankingu Najlepsi Pracodawcy 2017

Centrum Medyczne Enel-Med otrzymało wyróżnienie w rankingu 25 najlepszych pracodawców według Gazety Finansowej. Enel-Med został doceniony między innymi za stabilność zatrudnienia i popartą dynamicznym rozwojem i dobrymi wynikami firmy, możliwość rozwoju zawodowego. 

Więcej »

Kardiolodzy z AHP zaprezentowali przełomowe wyniki badań

Na Europejskim kongresie EuroPCR, który odbył się w Paryżu, zaprezentowane zostały wyniki dwóch ważnych badań klinicznych, które przeprowadzone zostały przez dra hab. Piotra Buszmana oraz dra hab. Krzysztofa Milewskiego, kardiologów i naukowców z Centrum Badawczo-Rozwojowego American Heart of Poland.

Więcej »

Lux Med jednym z założycieli polskiej organizacji krajowej HL7

Lux Med jako pierwszy w Polsce wdrożył na szeroką skalę dokumentację medyczną w postaci elektronicznej w standardzie HL7 CDA i podpisywaną cyfrowo. Lux Med znalazł się wśród założycieli Polskiego Stowarzyszenia HL7, organizacji afiliowanej przez HL7 International, która będzie zajmować się promocją i utrzymaniem standardów HL7 w Polsce.

Więcej »

Medicover: logowanie do aplikacji pacjenta przy użyciu odcisku palca

Medicover umożliwił swoim pacjentom zalogowanie się do Aplikacji Mobilnej Medicover za pomocą odcisku palca. Do tego celu potrzebne jest urządzenie wyposażone w skaner odcisków palca.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »