Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Carolina Medical Center: innowacyjna operacja kręgosłupa

W warszawskim szpitalu ortopedycznym Carolina Medical Center przeprowadzono operację z zastosowaniem innowacyjnej, małoinwazyjnej metody przezskórnej stabilizacji kręgosłupa. Była to pierwsza tego typu operacja w tej placówce.

Więcej »

Włocławek: Centrum Barska ponownie wyróżnione

Centrum Diagnostyczno – Lecznicze Barska z Włocławka zostało ponownie wyróżnione przez miesięcznik „Forbes” nominacją do tytułu Diamentu Forbesa 2017. Ocena firm w tym rankingu jest uzależniona od uzyskanych wyników finansowych.

Więcej »

Kraków: apartamenty dla pacjentek w Szpitalu Ujastek

Szpital ginekologiczno-położniczy Ujastek z Krakowa od 6 maja 2017 oferuje nowe pokoje o podwyższonym standardzie. W placówce uruchomiono cztery luksusowe apartamenty, dostępne dla pacjentek wraz z osobą towarzyszącą za opłatą.

Więcej »

CM Gamma: operacja wydłużenia kości nowej generacji

W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie 8 maja 2017 roku zostanie przeprowadzona pierwsza w Polsce operacja wydłużenia kości nowej generacji. Zaplanowane na ten dzień dwa zabiegi są nie tylko pierwszymi operacjami tego typu w Polsce, ale także unikalnymi na świecie – z powodu wydłużenia kości z jednoczesną korekcją zaburzenia mechaniki i kształtu kończyny.

Więcej »

CM Mavit stosuje najbezpieczniejszą metodę korekcji laserowej

Centrum Medyczne Mavit z Warszawy, jako pierwszy ośrodek w Polsce, rozpoczęło w 2013 roku wykonywanie zabiegów laserowej korekcji wzroku innowacyjną metodą ReLEx® SMILE. Została ona uznana za jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod laserowej korekcji wzroku na świecie.

Więcej »

Poznań: studenci z Holandii w Szpitalu Świętego Wojciecha

Szpital Świętego Wojciecha, który od początku 2016 roku działa w Poznaniu, gościł 32 studentów drugiego i trzeciego roku Saxion University of Applied Sciences z  holenderskiego Enschede. Tamtejsza studencka organizacja Hysteria co roku organizuje zagraniczny wyjazd dla przyszłych wykwalifikowanych pielęgniarzy.

Więcej »

Grupa Medicover w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Dwa największe projekty Fundacji Medicover zostały wyróżnione w Raporcie  „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” opracowanym przez Forum   Odpowiedzialnego  Biznesu. Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! doceniony został już po raz trzeci, natomiast działania w ramach wolontariatu – po raz drugi. 

Więcej »

MEDIsystem Liderem Ochrony Zdrowia

MEDI-system został laureatem 11. edycji Konkursu Liderów Ochrony Zdrowia. Kapituła nagrodziła projekt zgłoszony w kategorii „Działania na rzecz pacjenta” – bezpłatne warsztaty dla opiekunów domowych.

Więcej »

Laboratorium Invicta: nowe badania Open Frame Sequencing™

Laboratorium Genetyczne Invicta rozwija nowe narzędzia diagnostyczne. W ostatnim czasie wdrożyło innowacyjną ofertę badań genetycznych – Open Frame Sequencing™, które mają pomóc w efektywnej diagnostyce osób z podejrzeniem chorób dziedzicznych lub obciążeniem genetycznym. 

Więcej »

Rekonstrukcja ACL metodą Internal Bracing w Szpitalu Enel Med

W Szpitalu Enel-Med w Warszawie dostępny jest zabieg rekonstrukcji ACL metodą Internal Bracing, który wykonywany jest w następstwie naderwania więzadła krzyżowego, powodującego niestabilność stawu kolanowego. 

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »