Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Śląskie Laboratoria Analityczne: wyróżnienie za jakość

Śląskie Laboratoria Analityczne otrzymały już po raz trzeci Certyfikat i Godło „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”, przyznawane przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości. Certyfikaty promują najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych.

Więcej »

Sprawdź swoje objawy: nowa funkcjonalność na portalu Medicover

Medicover wprowadził na swoim portalu nowoczesne narzędzie, którego celem jest dostarczenie informacji na temat dolegliwości zdrowotnych. Zostało opracowane przez lekarzy na podstawie wiedzy medycznej.

Więcej »

Estell partnerem „Kliniki Marzeń” w TVN Style

Warszawska Klinika Medycyny Estetycznej Estell, należąca do Enel-Med, została partnerem nowego programu TVN Style „Klinika Marzeń”. W programie lekarze placówki udowodnią,  że medycyna estetyczna to rozwiązanie nie tylko dla osób, które potrzebują metamorfozy, ale również dla tych, które borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi. 

Więcej »

Laboratoria Synevo wyróżnione za jakość

Laboratoria Medyczne Synevo zostały laureatem III edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia". Synevo należy do Grupy Medicover i prowadzi sieć około 100 placówek w całym kraju. 

Więcej »

Słupsk: akredytacja CMJ dla Centrum Salus

Centrum Zdrowia Salus ze Słupska otrzymało akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Akredytacja dotyczy działalności szpitalnej placówki. Przyznana akredytacja ważna jest do 26 kwietnia 2020 roku.  

Więcej »

MEDI-system włącza studentów w proces budowania standardów opieki

Rozstrzygnięty został konkurs  Kierunek SENIOR, którego celem było nagrodzenie najlepszych prezentacji dotyczących potrzeb i planu pielęgnacji osób starszych. Wkrótce laureatki konkursu wyjadą do Paryża, gdzie odwiedzą między innymi nowoczesne ośrodki Grupy Orpea.

Więcej »

Carolina Medical Center: innowacyjna operacja kręgosłupa

W warszawskim szpitalu ortopedycznym Carolina Medical Center przeprowadzono operację z zastosowaniem innowacyjnej, małoinwazyjnej metody przezskórnej stabilizacji kręgosłupa. Była to pierwsza tego typu operacja w tej placówce.

Więcej »

Włocławek: Centrum Barska ponownie wyróżnione

Centrum Diagnostyczno – Lecznicze Barska z Włocławka zostało ponownie wyróżnione przez miesięcznik „Forbes” nominacją do tytułu Diamentu Forbesa 2017. Ocena firm w tym rankingu jest uzależniona od uzyskanych wyników finansowych.

Więcej »

Kraków: apartamenty dla pacjentek w Szpitalu Ujastek

Szpital ginekologiczno-położniczy Ujastek z Krakowa od 6 maja 2017 oferuje nowe pokoje o podwyższonym standardzie. W placówce uruchomiono cztery luksusowe apartamenty, dostępne dla pacjentek wraz z osobą towarzyszącą za opłatą.

Więcej »

CM Gamma: operacja wydłużenia kości nowej generacji

W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie 8 maja 2017 roku zostanie przeprowadzona pierwsza w Polsce operacja wydłużenia kości nowej generacji. Zaplanowane na ten dzień dwa zabiegi są nie tylko pierwszymi operacjami tego typu w Polsce, ale także unikalnymi na świecie – z powodu wydłużenia kości z jednoczesną korekcją zaburzenia mechaniki i kształtu kończyny.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »