Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Medicover: przełomowe metody badań raka prostaty

Medicover oferuje przełomowe metody badań dotyczące diagnostyki raka prostaty. Badania są oferowane w Szpitalu Medicover dzięki współpracy z placówką HIFU Clinic. Są to nowoczesne badania o niskiej inwazyjności i bardzo dużej precyzji, takie jak testy genetyczne PCA3, badanie molekularne 4Kscore czy wieloparametryczny rezonans magnetyczny.

Więcej »

Poznań: holenderski ortopeda w Rehasport Clinic

Profesor Gino Kerkhoffs, prezydent Holenderskiego Towarzystwa Artroskopowego oraz ceniony w świecie ortopeda z Academic Medical Center przy Uniwersytecie w Amsterdamie był gościem zespołu dr hab. Tomasza Piontka z Rehasport Clinic z Poznania. 

Więcej »

Akredytacja CMJ dla Szpitala Ujastek

Centrum Medyczne Ujastek z Krakowa otrzymało akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w zakresie działalności Szpitala Położniczo - Ginekologicznego Ujastek. 

Więcej »

Scanmed: nowatorska operacja w Szpitalu Św. Rafała

Pod koniec lutego 2017 roku neurochirurdzy ze Szpitala św. Rafała w Krakowie przeprowadzili unikalną operację, podczas której usunęli dużego guza mózgu u pacjentki w 22. tygodniu ciąży ze śródoperacyjnym monitoringiem mowy i funkcji ruchowej bez znieczulenia ogólnego.

Więcej »

Kraków: nowa metoda leczenia w CM Macierzyństwo

Centrum Medyczne Macierzyństwo z Krakowa jako pierwsze w Europie wprowadziło nową metodę leczenia niepłodności – In Vitro Activation (IVA). Jest to zabieg dający szansę na posiadanie potomstwa pacjentkom z rozpoznanym przedwczesnym wygasaniem czynności jajników (POF/POI).

Więcej »

Scanmed: pionierskie operacje w Szpitalu św. Rafała w Krakowie

W Szpitalu Św. Rafała w Krakowie, prowadzonym przez Scanmed, odbyły się pionierskie operacje neuromodulacji krzyżowej pęcherza moczowego. Zabiegi pod koniec lutego 2017 wykonano u trzech pacjentów.

Więcej »

MEDI-system: konkurs dla studentów pielęgniarstwa

Lider stacjonarnej opieki długoterminowej w Polsce, MEDI-system zaprasza studentów ostatniego roku pielęgniarstwa do udziału w konkursie. Zadaniem uczestników jest przygotowanie prezentacji na temat  potrzeb pielęgnacyjnych osób starszych. 

Więcej »

EMC: IBM Watson Oncology będzie wspierać onkologów

Spółka EMC Szpitale poinformowała, że wykorzysta IBM Watson Oncology, aby wesprzeć lekarzy w leczeniu chorych onkologicznie. EMC Szpitale jako pierwsza w Polsce – a obok siostrzanej słowackiej sieci szpitali Svet Zdravia - jako pierwsza w Europie Środkowej i Wschodniej przyjmie Watson Oncology. 

Więcej »

Fundacja Medicover mobilizuje do sportu

Zespół Fundacji Medicover od czterech lat w ramach Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! mobilizuje do sportu. Zorganizował między innymi dla całych rodzin zakwalifikowanych do programu prawie 30 różnorodnych treningów w profesjonalnych warunkach.

Więcej »

Laboratoria sieci Diagnostyka pozytywnie ocenione przez NIK

Najwyższa Izba Kontroli pozytywnie oceniła działalność spółki Diagnostyka w zakresie realizacji umów zawartych z podmiotami leczniczymi na wykonywanie czynności medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »