Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Zielona Góra: CM Aldemed poszerza zespół specjalistów

W Centrum Medycznym Aldemed rozpoczął konsultacje specjalista urolog, który pracował w Klinice Urologii, East Kent Hospital University Foundation Trust w Wielkiej Brytanii, w nowoczesnym ośrodku, w którym poza standardowymi procedurami, wykonuje się operacje robotem da Vinci.

Więcej »

Medicover: program MediClub dla pacjentów

Medicover oferuje specjalną aplikację mobilną MediClub, przeznaczoną dla każdego, kto ceni zdrowy styl życia. Aplikacja motywuje do prowadzenia aktywnego trybu życia i każdego dnia monitoruje stan organizmu.  

Więcej »

Medal Solidarności Społecznej dla CM BetaMed

Centrum Medyczne BetaMed z Katowic otrzymało Medal Solidarności Społecznej. Nagroda przyznawana jest od 2006 roku przez Business Centre Club. Wyróżnienie otrzymują osoby, które w szczególny sposób angażują się społecznie, pomagają potrzebującym i propagują ideę społecznej odpowiedzialności biznesu.

Więcej »

CenterMed Lublin z tytułem Geparda Biznesu

CenterMed Lublin został wyróżniony tytułem Gepard Biznesu 2016. To kolejny rok, w którym przychodnia z Lublina otrzymuje to wyróżnienie. Kryterium wyboru firm wyróżnianych w plebiscycie są ich wyniki finansowe.

Więcej »

Rzeszów: nowatorska metoda leczenia bólu w Pro-Familia

W Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia z Rzeszowa po raz pierwszy w Polsce odbył się zabieg termoablacji ultradźwiękowej, będący nowatorską metodą leczenia bólu. Zabieg stosowany jest u chorych cierpiących na bolesne przerzuty nowotworowe do kości. 

Więcej »

Centrum Zdrowia Tuchów: wyróżnienie dla prezesa spółki

Prezes Centrum Zdrowia Tuchów, Tomasz Olszówka, został wyróżniony w tegorocznej edycji Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny. organizowanego przez wydawnictwo Termedia, pod patronatem ministra zdrowia.  

Więcej »

EMC: zabiegi urologiczne za pomocą robota

Urologom ze Szpitala św. Anny w Piasecznie, należącym do Grupy EMC, jako pierwszym w Europie środkowo-wschodniej, w usuwaniu kamieni nerkowych asystuje robot.  Urolodzy z tej placówki mają największe w Polsce doświadczenie zabiegach metodą RIRS. Zespół   zoperował już ponad 400 pacjentów. 

Więcej »

Fundacja Medicover: program profilaktyczny PoZdro!

Do ponad 10 milionów odbiorców dotarł prozdrowotny przekaz PoZdro! Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych, realizowanego od marca 2014 roku przez Fundację Medicover.

Więcej »

Medicover: nowe funkcjonalności na portalu pacjenta

Medicover wprowadził do funkcji Medicover OnLine nowe funkcjonalności, wśród których znalazła się między innymi możliwość przeglądania skierowań. Dzięki niej pacjenci mogą łatwo i szybko na bieżąco monitorować, jakie badania zostały zlecone przez lekarza. 

Więcej »

Helimed nagrodzony za innowacyjność

Firma Helimed, prowadząca sieć placówek diagnostyki obrazowej, otrzymała tytuł Laureata Konkursu Innowacja Roku 2016. Nagroda została przyznana za wprowadzenie usługi Whole Body Scan w badaniu rezonansu magnetycznego.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »