Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

CenterMed: Bank Światowy zainteresowany współpracą w zakresie opieki koordynowanej

Przedstawiciele Banku Światowego spotkali się z pacjentami CenterMed, lekarzami, personelem medycznym i władzami spółki, aby ocenić czy tarnowska firma od stycznia 2018 roku znajdzie się w grupie kilku polskich przychodni, które rozpoczną pilotaż opieki koordynowanej.

Więcej »

Lux Med: model opieki pielęgniarki prowadzącej w nowym szpitalu Grupy

Grupa Lux Med otworzyła w Warszawie nowy szpital onkologiczny Magodent. Jedną z innowacji, jaka zostaje wprowadzona w tej placówce, jest model opieki oparty na założeniach Primary Nursing i pielęgniarki prowadzącej. 

Więcej »

Dom Lekarski z Certyfikatem Licencjonowanego Ośrodka Rehabilitacyjnego Rehasport Clinic

Dom Lekarski ze Szczecina uzyskał certyfikat Licencjonowanego Ośrodka Rehabilitacyjnego Rehasport Clinic, co oznacza dołączenie do prestiżowej sieci Rehasport Clinic, pierwszego i jedynego akredytowanego ośrodka FIFA w Polsce. 

Więcej »

CM Mavit: nowoczesna metoda leczenia laryngologicznego

Centrum Medyczne Mavit wprowadziło nowoczesną metodę leczenia niedrożności przewodu nosowo-łzowego – przezkanalikową laserową dakrocystorhinostomię (LDCR/Laserowe DCR). Procedura wykonywana jest w Szpitalu Specjalistyczny CM Mavit w Katowicach, a ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej »

Lux Med: zatwierdzanie wizyt za pomocą SMS

Lux Med udostępnił kolejny sposób samodzielnego zatwierdzania umówionych wizyt przez pacjentów. Poza stroną jestem.luxmed.pl pacjenci placówek Grupy mogą potwierdzać wizyty za pomocą SMS-a.

Więcej »

Laboratorium Invicta przeszło kolejny test jakości

Laboratorium Genetyczne Invicta, ośrodek zajmujący się badaniami DNA,  pozytywnie   przeszedł  sprawdzian jakości badań genetycznych realizowanych za pomocą sekwencjonowania metodą Sangera.

Więcej »

Medicover: przełomowe metody badań raka prostaty

Medicover oferuje przełomowe metody badań dotyczące diagnostyki raka prostaty. Badania są oferowane w Szpitalu Medicover dzięki współpracy z placówką HIFU Clinic. Są to nowoczesne badania o niskiej inwazyjności i bardzo dużej precyzji, takie jak testy genetyczne PCA3, badanie molekularne 4Kscore czy wieloparametryczny rezonans magnetyczny.

Więcej »

Poznań: holenderski ortopeda w Rehasport Clinic

Profesor Gino Kerkhoffs, prezydent Holenderskiego Towarzystwa Artroskopowego oraz ceniony w świecie ortopeda z Academic Medical Center przy Uniwersytecie w Amsterdamie był gościem zespołu dr hab. Tomasza Piontka z Rehasport Clinic z Poznania. 

Więcej »

Akredytacja CMJ dla Szpitala Ujastek

Centrum Medyczne Ujastek z Krakowa otrzymało akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w zakresie działalności Szpitala Położniczo - Ginekologicznego Ujastek. 

Więcej »

Scanmed: nowatorska operacja w Szpitalu Św. Rafała

Pod koniec lutego 2017 roku neurochirurdzy ze Szpitala św. Rafała w Krakowie przeprowadzili unikalną operację, podczas której usunęli dużego guza mózgu u pacjentki w 22. tygodniu ciąży ze śródoperacyjnym monitoringiem mowy i funkcji ruchowej bez znieczulenia ogólnego.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »