Kardiofon: umowa z siecią Polmed

0
482

Centrum Nadzoru Kardiologicznego Kardiofon, spółka z Grupy Telemedycyna Polska, zawarło umowę ze spółką Polmed S.A. Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Kardiofon usług medycznych w zakresie konsultacji i diagnostyki kardiologicznej.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony od 1 marca 2018 roku, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Świadczenie usług w ramach umowy ma charakter odpłatny, ceny usług nie odbiegają od stawek rynkowych.

Spółka Telemedycyna Polska S.A. informuje, że zawarcie umowy przez jej spółkę zależną stanowi odzwierciedlenie implementacji strategii rozwoju Kardiofonu, który zamierza w dalszym ciągu rozwijać swoją działalność w zakresie świadczenia usług kardiologicznych przy wykorzystaniu nowoczesnych platform telemedycznych.

Telemedycyna Polska S.A. specjalizuje się w usługach telekardiologicznych dla pacjentów indywidualnych oraz dla placówek medycznych na terenie całego kraju. Spółka posiada własne Centrum Monitoringu Kardiologicznego, które czynne jest przez całą dobę, 365 dni w roku i obsługuje kilka tysięcy badań miesięcznie.

Spółka bezpośrednio świadczy usługę kardiotele – całodobową teleopiekę kardiologiczną. W ramach tej usługi pacjenci wyposażani są w osobisty, przenośny aparat EKG, za pomocą którego mogą przesyłać przez telefon swoje badania oraz konsultować je z dyżurującym lekarzem z Centrum Monitoringu Kardiologicznego.

Polmed działa na rynku od 1999 roku. Posiada własne centra medyczne zlokalizowane w 13 miejscowościach oraz sieć placówek współpracujących. Specjalizuje się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji.