Klinika Estell zainwestowała w Zafiro Z300 oraz innowacyjną metodę odmładzania

0
356

Klinika Medycyny Estetycznej Estell, otwarta w listopadzie 2014 roku przez Centrum Medyczne Enel-Med, wzbogaciła się najnowsze urządzenie do Termoliftingu – Zafiro model Z300. Placówka jest w tej chwili jedyną w Polsce, która posiada także urządzenie.

Gwarantuje ono bezbolesny, małoinwazyjny, a przede wszystkim skuteczny lifting bez skalpela. Efekty zabiegu są natychmiastowe.

Zafiro Z300 to najnowsza wersja urządzenia do termoliftingu  z unowocześnionym systemem chłodzenia głowicy, umożliwiającym wydłużenie czasu emisji światła podczerwonego. Z300 wzbogacony jest również o możliwość wykonania peelingu wodnego oraz nowoczesną kamerę pozwalającą na wykonanie diagnozy skóry. Nowatorska i nieinwazyjna technologia daje natychmiastowe i długotrwałe ujędrnienie skóry. Zabiegi z użyciem Zafiro Z300 można wykonywać na twarz oraz ciało.

Działanie urządzenia polega na emitowaniu światła podczerwonego, które wpływa na głębokie warstwy skóry, prowadząc do kurczenia się włókien kolagenowych i elastylowych do ich pierwotnej długości. Z300 stymuluje dodatkowo wytwarzanie nowych włókien, co powoduje wzrost kolagenu w skórze o około 30 procent, a tym samym efekt wygładzenia bruzd i liftingu.

Klinika Estell  mieści się w budynku Senator przy ulicy Bielańskiej 12 w Warszawie. Oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii, medycyny  i ginekologii estetycznej. Zabiegi na twarz oraz ciało są wykonywane za pomocą sprzętu najwyższej jakości oraz z wykorzystaniem najlepszych, bezpiecznych materiałów.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane w Warszawie (Promenada, Atrium, Arkadia, Blue City, Domaniewska, Puławska, Zacisze), Gdańsku (Grunwaldzka), Łodzi (Manufaktura), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Kupiec Poznański) i Wrocławiu (Arkady Wrocławskie), sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych (Sonoco w Łodzi, Philips w Pile, NBP i Millennium w Warszawie, LG Display Poland w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Biskupice Podgórne, Podstrefie Wrocław-Kobierzyce, Przychodnia Przyzakładowa w Rossmann SDP w Łodzi) oraz dwa szpitale w Warszawie: wielospecjalistyczny Szpital Zacisze, funkcjonujący od 1998 r. (operacje z zakresu: ginekologii, laryngologii, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej) i otwarty w 2012 roku Szpital Centrum, gdzie wybitni lekarze operatorzy przeprowadzają innowacyjne zabiegi z zakresu ortopedii, neurochirurgii i chirurgii ręki. Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje również około 1 250 placówek partnerskich w całej Polsce.

Centrum zatrudnia wybitnych lekarzy w prawie 60 specjalnościach, m.in. ginekologów, kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, pediatrów oraz psychologów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje badania laboratoryjne, szeroki zakres badań USG, EKG, pracownie RTG, drobne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne.  Enel-Med świadczy też kompleksowe usługi dla dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Ma na koncie liczne wyróżnienia za osiągnięcia implantologiczne. Świetnie wyposażone oddziały rehabilitacji umożliwiają przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym lub przewlekłym. Prestiżowy Program 24h dla zdrowia pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia w jeden dzień.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych – system abonamentowej opieki medycznej dla firm Enel-Care, jak i klientów indywidualnych – program komercyjnych ubezpieczeń zdrowotnych medi-care, który realizowany jest wspólnie z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group. Zespół Enel-Med liczy obecnie około  1 900  osób, w tym  prawie 1000 lekarzy i około 500 pracowników personelu medycznego nielekarskiego. Z usług Enel-Med korzysta ponad 300 tysięcy pacjentów. W ramach programu Enel-Care, Centrum obsługuje pracowników 1 800 firm.

W 2004 roku Centrum wdrożyło system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001, którego ostatnia re-certyfikacja, przeprowadzona w styczniu 2013 roku, zakończyła się przedłużeniem do lutego 2016 roku certyfikatu na zgodność z normą ISO 9001:2008. W 2013 roku Enel-Med otrzymał tytuł DOBRA MARKA 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Opieka medyczna dla firm, przyznawany przez redakcje Biznes Trendy w Rzeczpospolitej i Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej najbardziej rozwojowym i najbardziej rokującym markom na rynku polskim.