Kolejny oddział Enel-Med przyjmuje pacjentów w Warszawie

0
313


25 stycznia 2016 roku został oddany do dyspozycji pacjentów kolejny oddział Enel-Med w Warszawie. Placówka usytuowana jest przy ulicy Postępu 6, na parterze budynku Mokotów Plaza. To już druga lokalizacja Enel-Med na warszawskim Mokotowie, a dziewiąta w stolicy.

W nowym oddziale pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty konsultacji lekarzy specjalistów, między innymi internisty, okulisty, ginekologa, endokrynologa, chirurga. W placówce można wykonać zarówno podstawowe badania diagnostyczne takie jak: badania laboratoryjne, audiometrię, EKG, RTG (kostne i stomatologiczne), USG, jak i specjalistyczne: gastroskopię, kolonoskopię oraz próbę wysiłkową.

W oddziale Postępu świadczone są również usługi z zakresu stomatologii, w tym higieny jamy ustnej, pedodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Ponadto w oddziale działa gabinet zabiegowy, punkt pobrań oraz punkt szczepień dla dorosłych. Zakres konsultacji i usług będzie sukcesywnie dostosowywany do bieżących potrzeb pacjentów.

– Nowy oddział Enel-Med jest pierwszą placówką otwartą w 2016 roku, jednak już planowana jest realizacja kolejnych inwestycji w ramach Grupy. Niebawem powstanie drugi oddział Enel-Sport, koncentrujący się głównie na zdrowiu młodych sportowców, ale także dorosłych pacjentów pragnących dbać o siebie oraz swoją kondycję fizyczną. Przed nami także otwarcia nowych oddziałów Enel-Med w Katowicach i Warszawie. W 2016 roku będziemy również rozwijać nasze kompetencje z zakresu długoterminowej opieki nad osobami starszymi, zaczynając od pierwszego ośrodka tego typu w Ksawerowie pod  Łodzią – mówi Adam Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego Enel-Med.

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. to polska firma obecna rynku usług medycznych od ponad 20 lat, oferująca pełną obsługę medyczną. Enel-Med opiekuje się pacjentem od konsultacji, przez diagnostykę, hospitalizację, operację, aż po rehabilitację. Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się dwa szpitale zlokalizowane w Warszawie: Szpital Zacisze oraz Szpital Centrum, wieloprofilowe oddziały własne w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu oraz sześć specjalistycznych przychodni przyzakładowych, a także ponad 1400 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Od 2014 roku w ramach Grupy Enel-Med funkcjonuje również Klinika Medycyny Estetycznej Estell, a od 2015 roku Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport.

Enel-Med zatrudnia wybitnych lekarzy w 60 specjalnościach i może się poszczycić zapewnianiem opieki medycznej blisko 700 000 pacjentów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje m.in. badania laboratoryjne i szeroki zakres badań diagnostycznych takich jak USG, EKG, RTG, tomografia czy rezonans magnetyczny. Enel-Med świadczy też usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Spółka od 2011 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Centrum Medyczne Enel-Med posiada certyfikat ISO 9001.