Laboratoria Bruss otworzyły nowe placówki

0
350


Laboratoria Medyczne Bruss otworzyły w listopadzie 2017 roku nowe punkty pobrań w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Placówki mieszczą się w Rumii oraz w Bojanie.

Punkt pobrań w Bojanie zlokalizowany został w budynku przychodni Ars Medica, przy ulicy Szkolnej 4. Placówka ta oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, a także komercyjne konsultacje specjalistyczne oraz leczenie stomatologiczne.

Punkt pobrań w Rumii mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 50, na parterze bloku mieszkalnego, gdzie działa między innymi apteka.

Laboratoria Bruss wprowadziły także nową usługę- powiadomienia SMS o wykonanych badaniach i możliwości odbioru wyników na stronie internetowej.

Laboratoria Bruss prowadzą 29 punktów pobrań, które działają na terenie Polski północnej, między innymi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Kościerzynie, Kwidzynie, Malborku, Prabutach, Pruszczu Gdańskim, Tczewie i Wejherowie.

Laboratoria Medyczne Bruss należą do Grupy Alab, która prowadzi ponad 180 punktów pobrań i 57 laboratoriów diagnostycznych na terenie całego kraju. W ofercie posiada ponad 1000 badań.