Łódź: CM All-Med wprowadziło nowe zabiegi

0
362

Centrum Medyczne All-Med z Łodzi poszerzyło zakres swoich usług o elektrostymulację podniebienia. Jest to zabieg szczególnie zalecany u osób, które przeszły operację w obrębie jamy ustnej.

Dotyczy to na przykład dzieci po operacji rozszczepu podniebienia, zabieg ten jest uzupełnieniem leczenia logopedycznego lub ortodontycznego.

Zabieg wykonywany jest na oddziale rehabilitacji.

All-Med oferuje także zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej, urologii, ginekologii, laryngologii, ortopedii, a także medycyny estetycznej. Placówka specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów mało inwazyjnych. W ramach diagnostyki laboratoryjnej All-Med współpracuje z firmą Synevo.

All-Med oferuje także konsultacje specjalistyczne w kilkunastu poradniach, między innymi onkologicznej, ortopedycznej, kardiologicznej, endokrynologicznej, dermatologicznej, urologicznej czy alergologicznej. Prowadzi poradnię badania kierowców oraz poradnię medycyny estetycznej.

Usługi placówki są zarówno komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Wartość kontraktu wynosi ponad 1,7 mln zł. Środki te finansują leczenie szpitalne w zakresie ginekologii, chirurgii ogólnej oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu, a także ambulatoryjną opiekę specjalistyczną i rehabilitację leczniczą.

All-Med mieści się przy ulicy Wyszyńskiego 29 w Łodzi. Właścicielem placówki jest dr n. med. Marcin Ogórek.