Lublin: CM Sanitas rozszerza ofertę dla kobiet w ciąży

0
326

Centrum Medyczne Sanitas z Lublina rozwija usługi medyczne dla kobiet w ciąży. Pacjentkom poradni ginekologicznej oferowane są bezpłatne świadczenia w zakresie stomatologii.

Pacjentki w ciąży mogą wykonać w placówce darmowy przegląd jamy ustnej, mogą także skorzystać z leczenia kanałowego całego uzębienia w ramach NFZ oraz oczyścić bezpłatnie zęby z kamienia (tzw. skaling) dwukrotnie w ciągu roku.

Poradnia ginekologiczna Centrum Sanitas została odnowiona i zapewnia pacjentkom komfort i spokojną atmosferę.

Przychodnia Sanitas w Lublinie mieści się przy ulicy Hempla. Oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne, rehabilitację oraz medycynę pracy. W placówce wykonywane są także zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia.

Sanitas prowadzi też filię w Świdniku, która  oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny pracy i konsultacje specjalistyczne. Sanitas oferuje także usługi w zakresie hospicjum domowego dla dorosłych.

Świadczenia oferowane przez Sanitas są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt z Funduszem na rok 2017 ma wartość ponad 9 mln zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego w zakresie chirurgii jednego dnia (dermatologia i wenerologia, otolaryngologia, okulistyka, gastroenterologia, urologia, chirurgia dziecięca, ginekologia, chirurgia ogólna oraz ortopedia i traumatologia narządu ruchu), leczenia stomatologicznego, profilaktycznych programów zdrowotnych, rehabilitacji leczniczej, opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.