Lux Med po raz kolejny z tytułem Marka Godna Zaufania

0
413

Grupa Lux Med drugi rok z rzędu została laureatem rankingu Marka Godna Zaufania – My Company Polska, w kategorii „Opieka medyczna dla pracowników”. Badanie, przeprowadzone przez instytut badawczy Kantar Millward Brown, wyłoniło marki produktów i usług, które budzą największe zaufanie wśród przedsiębiorców reprezentujących sektor MSP.

Polscy przedsiębiorcy wzięli dział w badaniu ankietowym i odpowiedzieli na pytanie, którym markom ufają najbardziej. W kategorii „Opieka medyczna dla pracowników” najwięcej głosów otrzymała Grupa Lux Med. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Iwona Radko, Dyrektor Pionu Doświadczeń Pacjenta.

– W Grupie Lux Med bardzo dużą wagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ o przyznaniu nagrody decydują pracodawcy. Cieszymy się, że docenili oni naszą ofertę, profesjonalizm i zaangażowanie personelu. Każdego dnia podejmujemy starania, aby pacjenci i partnerzy biznesowi czuli się w Grupie Lux Med otoczeni wyjątkową opieką – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med.

Gala, na której ogłoszono wyniki badania i wręczono nagrody wyróżnionym firmom odbyła się 5 czerwca 2018 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Grupa Lux Med jest liderem rynku prywatnych usług medycznych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Grupa Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 1 900 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 14 500 osób, około 6400 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Grupa LuxMed jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.