Medicover: nowa oferta Przegląd Stanu Zdrowia Bądź Slim

0
303

Z myślą o osobach z nadwagą lub otyłością, które chcą schudnąć i zmienić swój styl odżywiania na zdrowszy, Medicover przygotował nową ofertę – Przegląd Stanu Zdrowia „Bądź slim”. Cena przeglądu to 534 zł.

Oferta jest przeznaczona dla osób, które bezskutecznie walczą z nadwagą, mają za sobą wiele diet i prób zrzucenia zbędnych kilogramów, chorują na cukrzycę, choroby układu krążenie, nerek, wątroby czy tarczycę.

Przegląd obejmuje badanie krwi w kierunku określanie metabolicznych przyczyn nadwagi, w kierunku niedokrwistości i niedoborów żelaza, w kierunku niedoczynności tarczycy, z oceną ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia i cukrzycy, określenie parametrów takich jak BIM, zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie, konsultacje u dietetyka, poradnictwo oraz indywidualny jadłospis.

Dodatkowa usługa to zniżka na pakiet zabiegów redukcji cellulitu dostępny w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie.

Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad 500 tysiącem  pacjentów. Posiada 30 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 1400 lekarzy i 300 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. Ukoronowaniem dotychczasowego rozwoju firmy w Polsce było otwarcie w 2010 roku pierwszego, pełnoprofilowego Szpitala Medicover w warszawskim Wilanowie.