Medicover: nowe placówki współpracujące

0
1253

Medicover nawiązał współpracę z pięcioma nowymi podmiotami, które specjalizują się w terapii z zakresu psychologii, psychiatrii oraz logopedii. Podmioty te prowadzą w sumie 11 placówek, które zlokalizowane są w Warszawie i okolicach.

Są to: Centrum Zdrowia i Psychoterapii, prowadzące placówki przy alei Wilanowskiej, przy ulicy Ogrodowej oraz przy ulicy Lwowskiej, Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio zlokalizowana przy ulicy Małej oraz Heroldów, Centrum Terapii Dialog z trzema placówkami: przy ulicy Słomińskiego, Stryjeńskich oraz Bukowińskiej, Primo Psyche przy ulicy Nabielaka (wszystkie w Warszawie) oraz Gedeon Medica z Piaseczna, prowadzące działalność przy ulicach Młynarskiej oraz Anny Jagiellonki.

Z usług w nowych placówkach pacjenci Medicover będą mogli korzystać od 1 grudnia 2018.

Oprócz konsultacji specjalistów, placówki gwarantują opiekę w warunkach zapewniających pełne bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Wybrane placówki są czynne do godziny 22:00, a niektóre są otwarte także w niedziele.

Natomiast 30 listopada 2018 Medicover zakończy współpracę z ProPsyche. Realizacja usług z dziedziny psychologii, psychiatrii lub logopedii w ramach posiadanego pakietu Medicover po 1 grudnia 2018 roku będzie możliwa wyłącznie w nowych placówkach współpracujących.

W całej Polsce Medicover współpracuje z 1250 placówkami partnerskimi.