Medicover partnerem kampanii na rzecz walki z rakiem piersi

0
412

Medicover po raz kolejny został partnerem wspierającym kampanię na rzecz walki z rakiem piersi (BCA), realizowaną przez polski oddział Estée Lauder Companies. W trakcie kampanii we wszystkich centrach Medicover wystawione są specjalne stojaki z różowymi wstążeczkami symbolizującymi akcję.

W ten sposób Medicover chce zachęcić pacjentów do wzięcia udziału w akcji i przypięcia do ubrania różowej wstążeczki.

Jako partner medyczny kampanii w ramach propagowania profilaktyki Medivoer przypomina wszystkim paniom o konieczności wykonywania regularnych badań profilaktycznych i samobadaniu piersi. Pacjentki, które nie mają czasu na kontrolne wizyty u lekarza i regularne badania profilaktyczne, mogą skorzystać z oferty kompleksowego przeglądu stanu zdrowia w Medicover. Szeroki zakres badań laboratoryjnych i USG zawartych w przeglądzie daje możliwość wczesnego wykrycia wielu schorzeń, w tym: nowotworów (między innymi raka piersi, szyjki macicy, trzustki, wątroby), chorób serca, krwi (na przykład anemii), tarczycy oraz wielu innych nieprawidłowości zdrowotnych.

Medicover prowadzi w całej Polsce 41 centrów medycznych. Współpracuje z 1250  placówkami partnerskimi. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów. W warszawskim Wilanowie Medicover prowadzi szpital.