Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Mielec: powstało nowe centrum medyczne

2018-01-10

W Mielcu, w województwie podkarpackim, powstało nowe centrum medyczne Remmed. Placówka oferuje podstawową opiekę zdrowotną, prowadzi poradnie specjalistyczne, wykonuje także badania USG.

W przychodni działają poradnie: preluksacyjna, urazowo-ortopedyczna, wad postawy, neurologiczna. Można tutaj wykonać badania USG stawów biodrowych u niemowląt

Świadczenia poradni, oprócz świadczeń w zakresie POZ, są komercyjne. Kosz konsultacji wynosi od 50 zł do 120 zł. Pacjentom zapisanym do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w tej placówce oferowane są bezpłatne konsultacje neurologiczne i ortopedyczne, a dla dzieci – bezpłatne badania USG.

Placówka działa od listopada 2017 roku przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego 8/30, na parterze piętrowego budynku mieszkalnego. Właścicielem przychodni jest dr Grzegorz Rybak, specjalista ortopeda-traumatolog.

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »