Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Nowa usługa dla pacjentów Medicover

2017-08-12

Medicover stworzył unikalną specjalizację: trenera zdrowia. Usługa dostępna jest w Centrach Medicover w Warszawie: CM Inflancka, CM Puławska oraz CM Klimczaka. Konsultacja trenera zdrowia, wraz z analizą składu ciała, kosztuje 100 zł.

W ramach opieki medycznej pacjenci Medicover mogą skorzystać z jednej konsultacji trenera zdrowia nieodpłatnie.

Usługa została opracowana z myślą o osobach, które chcą skutecznie i zdrowo stracić zbędne kilogramy, poprawić sylwetkę czy pozbyć się bólu pleców,

Trenerami zdrowia są osoby, które posiadają wykształcenie z zakresu dietetyki lub fizjoterapii. Konsultacja trenera zdrowia jest poradą medyczną, co gwarantuje jej najwyższy poziom.

Trener zdrowia przeprowadza wywiad dotyczący stylu życia, określający poziom sprawności i dotychczasową aktywność fizyczną, sposób odżywiania się i największe błędy żywieniowe oraz ewentualne przeciwwskazania medyczne, dokonuje także analizy składu ciała oraz pomiaru tętna spoczynkowego, ustala cele i określa preferencje co do sposobów ich realizowania.

W całej Polsce Medicover posiada ponad 160 placówek w różnych regionach Polski i współpracuje z ponad 1 700 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 3000 lekarzy i 1100 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów.

 

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »