Nowe świadczenia w Centrum Medycznym Bimed

0
362


Centrum Medyczne Bimed z Mszczonowa (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski) rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje kolejnego specjalisty – chirurga dziecięcego, a dostępne badania diagnostyczne – o wykonanie badania pantomograficznego.

Badanie to wykorzystywane jest w stomatologii do postawienia właściwej diagnozy i zaplanowania leczenia.

Centrum systematycznie rozwija zakres oferowanych usług. Od września 2017 roku w placówce przyjmuje fizjoterapeuta dziecięcy i pulmonolog.

Świadczenia w placówce, oprócz świadczeń w poradni POZ, są komercyjne. Bimed oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie pediatrii, alergologii, dermatologii, kardiologii, neurologii, ginekologii,  chirurgii, reumatologii, endokrynologii, okulistyki, psychologii transportu czy dietetyki.

Można tutaj skorzystać z badań medycyny pracy, z leczenia stomatologicznego, wykonać badania słuchu, badania prenatalne oraz badania USG i EKG. W przychodni działa punkt pobrań. Placówka zapowiada rozszerzenie zakresu usług o zabiegi przeprowadzane w trybie „jednego dnia”.

Bimed współpracuje także z ubezpieczycielami – z firmą Compensa, Allianz a także z Medicoverem i Lux Medem.

Bimed działa od początku 2016 roku. Zlokalizowany jest w nowo wybudowanym, dwupiętrowym obiekcie przy ulicy Sienkiewicza, o powierzchni około 1000 mkw. Na terenie przychodni działa również apteka.

Placówkę prowadzi Bimed spółka z o.o., której właścicielem jest Paweł Bińkowski, przedsiębiorca z Mszczonowa.