NZOZ Intermed z tytułem Efektywna Firma 2016

0
379

NZOZ Intermed z Gryfina z otrzymał tytuł Efektywna Firma 2016. Wyróżnienie przyznał Instytut Europejskiego Biznesu, który we wrześniu 2017 roku zbadał wyniki finansowe tysięcy polskich przedsiębiorstw.

W rezultacie tytuł Efektywna Firma 2016 otrzymało 3800 firm z siedzibą w miastach średniej wielkości i mniejszych miejscowościach. Średni stosunek zysku netto do przychodów w tych firmach wyniósł minimum 5 procent.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony w 2005 roku, prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 roku. Przez dziewięć lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.

Na 21 listopada 2017 roku w Warszawie zaplanowano kongres, w trakcie którego NZOZ Intermed otrzymał propozycję zaprezentowania własnych dokonań oraz doświadczeń.

Intermed prowadzi przychodnie działające na terenie czterech powiatów: goleniowskiego, łobeskiego, gryfińskiego i stargardzkiego. Są to placówki w Ińsku, Łobzie, Gryfinie i Resku. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, usługi w zakresie stomatologii, rehabilitacji, diagnostykę obrazową oraz diagnostykę laboratoryjną.

Usługi Intermed są zarówno finansowane przez NFZ jak i komercyjne. Kontrakt zawarty na rok 2017 ma wartość ponad 2,8 mln zł i dotyczy usług w zakresie opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w kilkunastu poradniach.

NZOZ Intermed powstał we wrześniu 2003 roku. Prezesem spółki prowadzącej placówkę jest Jacek Kargul.