Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Personalia

Lubin: nowy prezes Regionalnego Centrum Zdrowia

Lidia Albrechowicz została nowym prezesem Regionalnego Centrum Zdrowia i dyrektorem szpitala w Lubinie. Zastąpiła na tym stanowisku Jarosława Sołowieja, który obejmie inne obowiązki w ramach Grupy EMC Szpitale. 

Więcej »

Poznań: nowa dyrektor zarządzająca Lecznicy Certus

Prywatna Lecznicza Certus  z Poznania będzie mieć od 1 sierpnia 2017 toku nowego dyrektora zarządzającego. Zostanie nim Karolina  Laskowska, dotychczas związana z Grupą Lux Med. Certus od kilku miesięcy wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji. 

Więcej »

Medicover: nowy dyrektor i członek zarządu

Od czerwca 2017 roku dr hab. n. med. Bożena Walewska-Zielecka została powołana do zarządu Medicover Sp. z o.o. oraz objęła stanowisko Dyrektora ds. Medycznych Medicover. Odpowiadać będzie między innymi za jakość medyczną, medycynę pracy, standardy profilaktyki oraz system zarządzania jakością i ryzykiem.

Więcej »

EMC Instytut Medyczny: nowy prezes zarządu

Rada Nadzorcza EMC Instytut Medyczny SA 10 stycznia 2017 roku powołała Rafała Szmuca na członka zarządu spółki i powierzyła mu funkcję prezesa. Nowy prezes dotychczas był członkiem zarządu Santander Consumer Bank. 

Więcej »

Profesor Beata Śpiewankiewicz dołączyła do specjalistów Szpitala Medicover

Jedna z najbardziej cenionych w Polsce ekspertek z zakresu położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej, profesor nauk medycznych Beata Śpiewankiewicz dołączyła do zespołu Szpitala Medicover w Warszawie. Swoją współpracę z tą placówką rozpoczęła w połowie września 2016 i objęła w niej stanowisko kierownika Kliniki Ginekologii i Położnictwa.

Więcej »

Scanmed S.A. ma nowy zarząd

1 lipca 2016 roku na Walnym Zgromadzeniu Udziałowców Scanmed S.A. podjęto uchwałę o zmianie składu zarządu spółki. W skład obecnego zarządu wchodzą Hubert Bojdo, prezes zarządu, Elzette Van Dyk, Pieter Francois Theron, Sebastian Kośmieja (członkowie zarządu).

Więcej »

Założyciel MEDI–system tworzy sieć apartamentów senioralnych

Dr Marcin Zawadzki, założyciel, wieloletni prezes i twórca sukcesu MEDI-system, po 15 latach od założenia firmy sprzedał wszystkie posiadane udziały w spółce, żeby rozwijać pierwszą w Polsce sieć apartamentów senioralnych – Senior Apartments.

Więcej »

Carolina Medical Center: nowy ordynator kliniki ortopedii i medycyny sportowej

Od 1 czerwca 2016 roku funkcję kierownika medycznego kliniki ortopedii i medycyny sportowej Carolina Medical Center obejmuje dr Łukasz Luboiński. Dr Luboiński  przejmuje obowiązki dotychczasowego ordynatora dr Roberta Śmigielskiego.

Więcej »

Agnieszka Szpara prezesem zarządu Affidea

Z początkiem maja 2016 roku stanowisko prezesa zarządu w firmie Affidea, jednej z największych w Polsce sieci oferujących usługi z zakresu diagnostyki i leczenia radioterapeutycznego, objęła Agnieszka Szpara. Będzie  odpowiedzialna za zarządzanie firmą Affidea i rozwój jej usług w Polsce.

Więcej »

Voxel: konkurs na nowych członków zarządu

Spółka Voxel S.A. ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu, wiceprezesa oraz członka zarządu. Dotychczasowy zarząd spółki został odwołany 31 marca 2016 roku. Funkcję prezesa sprawował Jacek Liszka, a wiceprezesa – Dariusz Pietras. 

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »