Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Personalia

Spółka Fantom zmieniła nazwę na Wizja

Centrum Diagnostyki Obrazowej Fantom sp. z o.o. z Łodzi, prowadząca pracownie diagnostyki obrazowej, zmieniła nazwę na Wizja sp. z o.o. W skład zarządu spółki wchodzą: Michał Bielecki, prezes, oraz Katarzyna Zdziech, wiceprezes.

Więcej »

MEDI-system: nowy dyrektor w ośrodku „Marianna”

Spółka MEDI-system poinformowała o zmianie na stanowisku dyrektora w ośrodku leczniczo-rehabilitacyjnym „Marianna”. Annę Michalską zastąpiła Dominika Natalia Kacperek, która posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami medycznymi. Ośrodek „Marianna” jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej »

Dent-a-Medical: zarząd i rada nadzorcza w nowym składzie

Spółka Dent-a-Medical poinformowała o powołaniu nowego prezesa zarządu oraz nowego członka rady nadzorczej. Powołanie nowych osób w skład organów spółki,  jak wynika z komunikatu, jest związane z planowanym rozszerzeniem przedmiotu działalności Dent-a-Medical. Spółka nie ujawnia szczegółów planu.

Więcej »

NFZ: nowi wiceprezesi Funduszu, dymisja dyrektora oddziału w Bydgoszczy

Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz powołał nowych zastępców prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. Zostali nimi Krzysztof Tuczapski oraz Julita Jaśkiewicz. Natomiast 1 sierpnia 2014 prezes NFZ przyjął rezygnację dyrektora kujawsko-pomorskiego oddziału Funduszu.

Więcej »

Agnieszka Szpara nowym prezesem EMC Instytut Medyczny

Członkowie Rady Nadzorczej EMC Instytut Medyczny S.A. zdecydowali w środę 30 lipca 2014 roku o powołaniu o powołaniu z dniem 1 września 2014 roku Agnieszki Szpary na stanowisko prezesa EMC.

Więcej »

EMC Instytut Medyczny: Agnieszka Szpara zostanie nowym prezesem

W związku z intensywnym rozwojem Grupy EMC Instytut Medyczny polegającym na przejmowaniu i modernizacji kolejnych szpitali i przychodni,  kluczowi inwestorzy planują zmiany w składzie Rady Nadzorczej i zarządu  EMC Instytut Medyczny.

Więcej »

Scanmed Multimedis: nowy skład Rady Nadzorczej spółki

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie akcjonariuszy spółki Scanmed Multimedis powołało nowych członków Rady Nadzorczej. Zostali nimi: André Meyer, Farai Cheryl Shonhiwa, Petrus Phillippus van der Westhuizen oraz Jonathan Richard Lowick.

Więcej »

AHP: zmiany w zarządzie i Radzie Nadzorczej spółki

Profesor Paweł Buszman ponownie został prezesem zarządu American Heart of Poland Spółki Akcyjnej. Akcjonariusze spółki podjęli decyzję o zmianie w radzie nadzorczej i zarządzie AHP.

Więcej »

MEDIsystem: zmiana na stanowisku prezesa zarządu

Z dniem 31 marca 2014 roku, po 13 latach od założenia spółki MEDIsystem, funkcję prezesa zarządu przestał pełnić Marcin Zawadzki. -  Pozostaję jednak nadal blisko związany z firmą, obejmując od kwietnia 2014 stanowisko przewodniczącego Rady Nadzorczej – powiedział założyciel i dotychczasowy prezes spółki.

Więcej »

NFZ: Wiesława Kłos zastąpiła Marcina Pakulskiego

Rada Narodowego Funduszu Zdrowia po zapoznaniu się z wnioskiem ministra zdrowia z dnia 24 lutego 2014 roku odwołała z dniem 28 lutego 2014 roku upoważnienie, udzielone uchwałą Rady Funduszu, dla zastępcy prezesa NFZ Marcina Pakulskiego do zastępowania prezesa Funduszu.

Więcej »

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »