Placówki PZU Zdrowie honorują Kartę Dużej Rodziny

0
391

PZU Zdrowie poinformowało, że dołączyło do programu Karta Dużej Rodziny, której posiadaczami mogą być rodziny z co najmniej trójką dzieci. Posiadacze Karty mogą skorzystać ze zniżek na usługi w placówkach PZU Zdrowie.

Zniżki dotyczą konsultacji lekarskich i wynoszą 20 procent oraz badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, obrazowej i czynnościowej w wysokości 10 procent.

O honorowaniu Karty poinformowały między innymi placówki należącej do Grupy PZU sieci Elvita. Honorowane są one w 10-ciu placówkach zlokalizowanych w Jaworznie, Częstochowie, Bielsku, Będzinie, Trzebini, Libiążu i Katowicach. Karta jest także honorowana w placówkach Centrum Medycznego Medica w Płocku (dawniej Orlen Medica), które działają przy ulicach – Chemików, Kutrzeby i Medycznej.

Strategia Grupy PZU w obszarze zdrowia zakłada pozyskanie 4 milionów klientów oraz 1 miliarda złotych przychodów do roku 2020. Grupa pełni nie tylko rolę ubezpieczyciela, zapewniającego szeroką ochronę zdrowia, ale operatora medycznego koordynującego proces leczenia.

Grupa PZU Zdrowie posiada 60 własnych placówek, współpracujących z 1200 lekarzami.