Poznań: Certus uczestnikiem projektów dla dużych rodzin

0
303

Od 1 września 2017 roku Prywatna Lecznica Certus z Poznania przystąpiła do dwóch projektów adresowanych do rodzin wielodzietnych – „Poznań PRO Rodzina – Karta Rodziny Dużej” oraz „Karta Dużej Rodziny”.

Program „Poznań PRO Rodzina – Karta Rodziny Dużej” realizowany jest w ramach Programu ,,Poznań PRO Rodzina – promocja, rozwój i ochrona rodzin wielodzietnych w Poznaniu”.

Natomiast Ogólnopolski projekt „Karta Dużej Rodziny” prowadzony jest pod nadzorem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zgodnie z art. 24 ust. 4 ustawy z 5 grudnia 2014 roku o Karcie Dużej Rodziny.

W ramach współpracy przy obu programach, ich uczestnikom przysługuje rabat w wysokości 10 procent na wszystkie usługi ambulatoryjne w placówkach Certus.

Prywatna Lecznica Certus to działający od 1992 roku pierwszy wielospecjalistyczny szpital prywatny w Polsce. Świadczy usługi zarówno komercyjne, jak i w ramach umów z NFZ w trzech oddziałach: ogólnym, urologicznym i zabiegowym.  Dysponuje łącznie 48 łóżkami i 3 salami  operacyjnymi. Posiadane umowy na  leczenie  szpitalne  obejmują  chirurgię  ogólną, chirurgię  plastyczną,  ortopedię,  ginekologię  i  urologię.

Certus  prowadzi  też  całodobowe  ambulatorium  oraz  3  centra  medyczne: dwa  w  Poznaniu i jedno w Swarzędzu.

Certus od kilku miesięcy wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.