Poznań: nowi specjaliście w Prywatnej Leczniczy Certus

0
351


Prywatna Lecznica Certus z Poznania od stycznia 2018 roku rozszerza zakres oferowanych usług o konsultacje kolejnych specjalistów: chirurga dziecięcego, endokrynologa oraz alergologa/pediatry.

Chirurg dziecięcy będzie przyjmował w ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej, natomiast specjalista w zakresie alergologii i pediatrii oraz specjalista endokrynolog – w Centrum Medycznym nr 2 przy ulicy Wagrowskiej.

Konsultacje specjalistów będą komercyjne.

Prywatna Lecznica Certus to działający od 1992 roku pierwszy wielospecjalistyczny szpital prywatny w Polsce. Zlokalizowany jest przy ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Świadczy usługi zarówno komercyjne, jak i w ramach umów z NFZ w trzech oddziałach: ogólnym, urologicznym i zabiegowym.  Dysponuje łącznie 48 łóżkami i 3 salami  operacyjnymi.

Certus  prowadzi  też  przy ulicy Grunwaldzkiej całodobowe  ambulatorium  oraz  3  centra  medyczne: dwa  w  Poznaniu (przy ulicy Wagrowskiej oraz przy ulicy Dąbrowskiego) i jedno w Swarzędzu.

Certus od kilku miesięcy wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.