Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Pracodawcy Medycyny Prywatnej organizatorem warsztatu podczas zjazdu PTDL

2017-07-31

Forum Medycyny Laboratoryjnej, działające w ramach organizacji Pracodawców Medycyny Prywatnej, jest organizatorem warsztatu, który odbędzie się podczas zjazdu Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, 5 września 2017 roku.

Tematem warsztatu będzie jakość w laboratoriach sieciowych. Wykładowcami będą: Marta Cerekwicka, Ewa Małkowska, Tomasz Anyszek, Jakub Swadźba, Michał Milczarek, Barbara Kopeć oraz Dariusz Zowczak. Warsztat potrwa od godziny 12.30 do 13.30

XIX Zjazd PTDL odbędzie się od 3 do 6 września 2017 roku, w Krakowie, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Zjazdowi będzie towarzyszyć wystawa POLMEDLAB 2017.

W programie zjazdu znajdą się zagadnienia dotyczące między innym testów genetycznych, diagnostyki molekularnej, markerów lipidowych, diagnostyki hematologicznej czy niewydolności serca. Jedna z sesji będzie dotyczyła odrębności diagnostyki laboratoryjnej w pediatrii, kolejna - medycyny personalizowanej.

Polskie Towarzystwo Diagnostyki Laboratoryjnej jest stowarzyszeniem naukowym zrzeszającym diagnostów laboratoryjnych i lekarzy, którego działalność ma na celu rozpowszechnianie aktualnej wiedzy w dziedzinie medycyny Laboratoryjnej, działalność szkoleniową i wspieranie działalności naukowej swoich członków.

Towarzystwo liczy około 5000 członków w 18 oddziałach terenowych. PTDL jest członkiem międzynarodowych federacji stowarzyszeń działających na polu medycyny laboratoryjnej: Europejskiej (EFLM) i Międzynarodowej Federacji Chemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej (IFCC).

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »