Pułtusk: nowe łóżka w ZOL-u Szpitala Gajda-Med

0
333

Zakład opiekuńczo-leczniczy, działający w budynku Szpitala Gajda-Med w Pułtusku, kupił nowe łóżka. Placówka oferuje 85 miejsc dla pacjentów i zatrudnia ponad 60-osobowy personel.

ZOL posiada pokoje 1-,2-,3 i 4-osobowe. Oferuje całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską oraz zabiegi w zakresie fizjoterapii.

Szpital w Pułtusku prowadzi poradnie POZ, kilkanaście poradni specjalistycznych, osiem oddziałów, laboratorium diagnostyczne i pracownię badań obrazowych.

Placówka należy do Grupy Kapitałowej Gajda-Med, która posiada w sumie 22 placówki. Działają one w Warszawie i w Pułtusku, a filie – w Gołyminie, Młynarzach, Niedzborzu, Pniewie, Sońsku, Szulborzu Wielkim, Jabłoni Kościelnej, Łopieniach-Jeżach, Zarębach, Wieczfni Kościelnej i Radzanowie a także w Konopkach.

Do Grupy Gajda-Med należą także: San-Medica w Jeruzalu, San-Med w Drobinie, Hipokrates w Warszawie, Medivita-Konstancin z Konstancina-Jeziornej oraz Pols-Med i Pols-Med Robert Gajda z Pułtuska.

Centrum Medyczne Gajda-Med powstało 1998 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest dr n. med. Robert Gajda, specjalista kardiolog.