Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Ruda Śląska: nowe usługi w Post Medical

2017-07-17

Centrum Medyczne Post Medical z Rudy Śląskiej od 1 lipca 2017 roku oferuje badania lekarskie dla kierowców. W kwietniu 2017 roku w placówce rozpoczęła działalność pracownia badań psychotechnicznych.

Pracownia jest prowadzona przez Ewamed, firmę, która posiada pracownie badań psychotechnicznych zlokalizowane na terenie województwa śląskiego i małopolskiego oraz gabinety psychoterapii i coachingu.

Ewamed świadczy usługi w zakresie diagnostyki psychologicznej osób zatrudnionych na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej.

Dostępne w Post Medical od 1 lipca 2017 roku badania dotyczą kierowców kategorii A i B oraz kandydatów na kierowców. Badania wykonywane są podczas jednej wizyty.

Centrum Medyczne Post Medical tworzą wielofunkcyjne gabinety lekarskie na wynajem, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami. Gabinety zlokalizowane są na parterze nowo powstałego budynku. Centrum umożliwia prowadzenie większości gabinetów specjalistycznych, między innymi  internistycznego, ginekologicznego, pediatrycznego, chirurgicznego, okulistycznego, dermatologicznego, stomatologicznego, psychologicznego oraz medycyny estetycznej. Od kwietnia 2017 roku działa tutaj punkt pobrań sieci Śląskie Laboratoria Analityczne.

Post Medical mieści się przy ulicy Pocztowej 7 w Rudzie Śląskiej (Wirek).

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »