Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Laboratoria Bruss otworzyły nowe placówki

Laboratoria Medyczne Bruss otworzyły w listopadzie 2017 roku nowe punkty pobrań w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Placówki mieszczą się w Rumii oraz w Bojanie.

Więcej »

Dialab: nowe badania prenatalne

Laboratoria Dialab wprowadziły do swojej oferty test podwójny, zwany również testem PAPP-A, nieinwazyjne badanie prenatalne. Przy wykorzystaniu badania USG prenatalnego I-go trymestru dzięki testowi można precyzyjnie ocenić ryzyko wystąpienia trzech wad wrodzonych u dziecka.

Więcej »

Warszawa: Praktyka Lekarska Rogiewicz połączona z Salve Medica

Prywatna Praktyka Lekarska dr Rogiewicza z Komorowa w połowie listopada 2017 roku przeniosła się do nowej siedziby przy alei Wilanowskiej 365 w Warszawie, tworząc centrum medyczne występujące pod logiem Salve Medica R. 

Więcej »

Sierakowice: powstała nowa placówka medyczna

W miejscowości Sierakowice, w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim (około 75 km od Gdańska), powstała nowa placówka medyczna Medicus Clinic. Przychodnia oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną, a także konsultacje specjalistyczne i diagnostykę.

Więcej »

Kraków: CM Intermed otworzy nową placówkę

Centrum Medyczne Intermed z Krakowa zapowiada otwarcie w styczniu 2018 roku nowej placówki, która zlokalizowana jest w Zabierzowie, przy ulicy Krakowskiej 317. Jest to miejscowość w powiecie krakowskim, położona kilkanaście kilometrów od Krakowa.

Więcej »

Szczecin: nowe usługi w placówkach Domu Lekarskiego

Placówki medyczne prowadzone przez spółkę Dom Lekarski ze Szczecina wprowadzają nowe usługi. Przychodnia Piastów Office Center rozszerzyła zakres świadczeń o zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. 

Więcej »

Telemedycyna Polska rozwija współpracę z Grupą Neuca

Spółka Telemedycyna Polska w trzecim kwartale 2017 roku prowadziła szereg pilotażowych projektów mających na celu zapoczątkowanie współpracy z podmiotami i wyodrębnionymi jednostkami organizacyjnymi wchodzącymi w skład Grupy Kapitałowej Neuca S.A. Pod koniec 2016 roku 24 procent akcji spółki Telemedycyna Polska kupiła Neuca Med, spółka z Grupy Neuca.

Więcej »

Air Liquide: połączenie spółek zależnych

Spółka Air Liquide Sante sp. z o.o. planuje połączyć się ze spółką St. Vincent Medical Center sp. z o.o. Jedynym wspólnikiem spółki przejmującej i spółki przejmowanej jest Air Liquide Polska sp. z o.o.

Więcej »

Skierniewice: Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór inwestuje w nową placówkę

Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór w Nowym Kawęczynie koło Skierniewic buduje nową placówkę. Budynek będzie miał 950 metrów kwadratowych powierzchni i umożliwi przyjęcie większej liczby pacjentów oraz zwiększenie zakresu oferowanych usług.

Więcej »

Kraków: konsultacje w Szpitalu Bonifratrów także w soboty

Szpital Bonifratrów w Krakowie uruchomił możliwość skorzystania z komercyjnych konsultacji ortopedycznych również w soboty. Konsultacje są dostępne w okresie od listopada do lutego.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »