Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

World Medica wprowadza nowe specjalności

Centrum Medyczne World Medica z Kołobrzegu rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie reumatologii oraz alergologii. Świadczenia są komercyjne. Koszt konsultacji specjalisty w Centrum wynosi 120 zł.

Więcej »

Affidea: nowy rezonans w szpitalu w Olszynie

Od stycznia 2018 roku pacjenci z województwa warmińsko-mazurskiego mogą korzystać z nowoczesnego rezonansu magnetycznego zlokalizowanego w olsztyńskim Centrum Diagnostycznym Affidea. 

Więcej »

Chorzów: nowa poradnia w Novia Med

Centrum medyczne Novia Med z Chorzowa otworzyło nową poradnię chirurgiczną. Poradnia oferuje konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi chirurgiczne. Świadczenia są komercyjne.

Więcej »

GNS: szpital w Olkuszu zainwestuje 10 mln zł w modernizację

Nowy Szpital w Olkuszu zainwestuje w najbliższych latach 10 mln zł w modernizację. Placówka otrzymała 7,8 mln zł dotacji z funduszy unijnych, między innymi na budowę nowego bloku operacyjnego oraz zakup nowego sprzętu medycznego.  

Więcej »

Katowice: szpital geriatryczny EMC otwiera dom opieki

Od 1 lutego 2018 roku przy Szpitalu Geriatrycznym im. Jana Pawła II w Katowicach rozpoczyna działalność dom opieki. Placówka będzie oferować całodobową opiekę nad osobami starszymi, w ofercie będą pobyty długoterminowe (miesięczne) oraz krótkoterminowe (dobowe). 

Więcej »

PZU Zdrowie: przejęcie kolejnej przychodni

PZU Zdrowie przejęło kolejna spółkę medyczną - Centrum Medyczne Św. Łukasza w Częstochowie, które jest największą na lokalnym rynku firmą w zakresie opieki specjalistycznej, współpracującą na co dzień z ponad 100 lekarzami specjalistami.

Więcej »

Swissmed: nowe zabiegi w przychodni w Gdańsku

Dział fizjoterapii przychodni Swissmed, działającej przy ulicy Jaśkowa Dolina 132 w Gdańsku, wprowadził nowe zabiegi w zakresie rehabilitacji, wykonywane przy użyciu fali uderzeniowej. Zabiegi są komercyjne.

Więcej »

Katowice: działa już blok operacyjny w szpitalu GeoMedical

W styczniu 2018 roku w szpitalu GeoMedical w Katowicach został uruchomiony jeden z najnowocześniejszych bloków operacyjnych w regionie. Przeprowadzono już pierwsze zabiegi. Świadczenia są komercyjne. 

Więcej »

CMP: nowa aplikacja mobilna dla pacjentów

Centrum Medyczne CMP wprowadziło nowe narzędzie mobilne, ułatwiające korzystanie z  funkcjonalności Portalu Pacjenta. Bezpłatna aplikacja dostępna jest dla użytkowników iPhone’ów, iPad’ów oraz telefonów i tabletów z systemem Android. 

Więcej »

Placówki MEDI-system oferują już tysiąc miejsc

Wraz z niedawnym przejęciem dwóch placówek - Domu Opieki Ostoya  w podwarszawskich Starych Babicach oraz Centrum Seniora we Wrocławiu, MEDI-system zwiększył potencjał opiekuńczy do 1000 miejsc. Sieć obejmuje obecnie 9 placówek, działających w województwach – mazowieckim, śląskim oraz dolnośląskim.

Więcej »

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »