Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Białystok: nowe świadczenia w FCMed

Familijne Centrum Medyczne z Białegostoku zaoferowało nową usługę - rehabilitację w domu pacjenta. Świadczenia są komercyjne. Placówka posiada również kontrakt z NFZ na świadczenia w zakresie lekarskiej ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej oraz fizjoterapii ambulatoryjnej.

Więcej »

Częstochowa: nowy specjalista w CM Klara

Centrum Medyczne  Klara z Częstochowy rozszerzyło zakres usług o konsultacje psychoonkologa. Konsultacje są komercyjne, koszt konsultacji to 100 zł.  Psychoonkologia jest dziedziną nauki wyrosłą na styku psychologii z onkologią i opiera się na założeniu ścisłego związku pomiędzy psychiką a kondycją fizyczną organizmu. 

Więcej »

Nowa usługa w Medicover: konsultacja z farmaceutą

Od 28 listopada 2017 roku na terenie Centrum Medicover Jerozolimskie w Warszawie rozpoczął działalność bezpłatny punkt konsultacyjny, w którym można zasięgnąć porady farmaceuty. Konsultacja z farmaceutą ma dopełniać oferowany przez Medicover kompleksowy program opieki zdrowotnej. 

Więcej »

Synlab: nowa placówka w Pruszkowie

Sieć placówek diagnostyki laboratoryjnej Synlab otworzyła nowy punt pobrań w Pruszkowie, koło Warszawy. Punkt działa w Centrum Medycznym Klinika Balsam, przy ulicy Powstańców. 

Więcej »

Warszawa: nowe centrum medyczne na Mokotowie

W połowie października 2017 roku w Warszawie otwarta została nowa Przychodnia Pediatryczna Eskulapek. Placówka powstała w dzielnicy Mokotów, w budynku przy ulicy Grupy AK „Północ”.

Więcej »

Warszawa: nowy punkt pobrań Alab Laboratoria

4 grudnia 2017 roku rozpoczyna działalność nowy punkt pobrań sieci Alab Laboratoria. Punkt zostanie otwarty w nowej przychodni pediatrycznej Eskulapek, przy ulicy Grupy AK "Północ" na warszawskim Mokotowie. 

Więcej »

Szpital Gajda Med inwestuje w wyposażenie

Szpital Powiatowy Gajda Med z Pułtuska zainwestował w nowy sprzęt medyczny. Do pracowni endoskopii trafił nowoczesny kolonoskop firmy Olympus. Sprzęt został zakupiony ze  środków własnych placówki.

Więcej »

Łódź: nowe zabiegi w Primus-Medicus

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Primus Medicus z Łodzi wprowadziło do swojej oferty nowe zabiegi – MBST terapeutyczny rezonans magnetyczny. Jest to metoda bezinwazyjnego leczenia stanów zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów, kontuzji, osteoporozy i zaburzeń metabolizmu kostnego.

Więcej »

Carolina Medical Center: współpraca ze Szpitalem Elbląska-Magodent

Carolina Medical Center współpracuje ze Szpitalem Elbląska-Magodent. W ramach tej współpracy do 30 czerwca 2018 roku pacjenci szpitala otrzymają 10-procentową zniżkę na konsultacje ortopedyczne i neurochirurgiczne w Carolina Medical Center.

Więcej »

CMP: nowy specjalista w Piasecznie

Centrum Medyczne CMP rozszerza zakres swoich usług o konsultacje specjalisty w zakresie onkologii klinicznej. Specjalista będzie przyjmował w oddziale Centrum Medycznego CMP- Puławska w Piasecznie. 

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »