Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Pułtusk: nowy sprzęt w szpitalu Gajda Med

Szpital Powiatowy Gajda Med w Pułtusku kupił nowy sprzęt dla oddziału ginekologiczno-położniczego - nowoczesny aparat kardiotokograf (KTG) służący do monitorowania ciąży pojedynczej lub bliźniaczej. Badanie przeprowadzane jest w ramach intensywnej opieki przedporodowej. 

Więcej »

Bełchatów: MegaMed realizuje program edukacyjny

MegaMed z Bełchatowa rozpoczął realizację bezpłatnych badań laboratoryjnych i konsultacji dietetyka w ramach II Edycji Projektu z zakresu edukacji ekologicznej „ZDROWOgram-Jestem eko” finansowanych przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. 

Więcej »

Warszawa: nowe zabiegi w Akademickim Centrum Medycznym

Akademickie Centrum Medyczne z Warszawy wprowadziło do swojej oferty nowy zabieg - trening EEG Biofeedback. Jest to metoda terapeutyczna, która zwiększa skuteczność funkcjonowania mózgu.

Więcej »

Diagnostyka: kilkadziesiąt nowych punktów pobrań

Ogólnopolska Sieć Laboratoriów Medycznych Diagnostyka otworzyła w ciągu ostatnich trzech miesięcy 26 punktów pobrań, które zlokalizowane są w dziesięciu województwach: wielkopolskim, pomorskim, lubuskim, zachodniopomorskim, dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, podkarpackim, świętokrzyskim, śląskim i łódzkim.

Więcej »

Śląskie Laboratoria Analityczne: nowa placówka w Lublińcu

Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyły 5 października 2017 roku nowy punkt pobrań w Lublińcu. Placówka zlokalizowana jest w budynku NZOZ Medlife Specjalistyczne Poradnie i Gabinety Medyczne, przy ulicy Opolskiej 1. Jest to pierwszy punkt pobrań sieci SLA w tym mieście.

Więcej »

GNS: szpital w Świebodzinie z kontraktem na oddział neurologiczny

Nowy Szpital w Świebodzinie otrzymał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na prowadzenie oddziału neurologicznego z pododdziałem udarowym. Oddział w ramach umowy z NFZ zacznie przyjmować pacjentów od 9 października 2017 roku. 

Więcej »

Łódź: nowy specjalista w Primus Medicus

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Primus Medicus z Łodzi rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie psychologii sportu. Poradnia psychologiczna działa w tej placówce od marca 2017 roku.

Więcej »

Tomma: nowa pracownia diagnostyczna w Częstochowie

Spółka Tomma Diagnostyka Obrazowa otworzyła nową pracownię rezonansu magnetycznego w Częstochowie. Pracownia działa w  Centrum Medycznym Klara, przy ulicy Wały Generała Józefa Dwernickiego 43/45.

Więcej »

GNS: nowa poradnia w szpitalu w Szprotawie

W Nowym Szpitalu w Szprotawie 1 października 2017 roku ruszyła poradnia rehabilitacyjna. Placówka wygrała konkurs na prowadzenie poradni ogłoszony przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Więcej »

Diaklin: nowy punkt pobrań w Oświęcimiu

Diaklin, prowadzący sieć placówek laboratoryjnych na terenie Śląska, otworzył nowy punkt pobrań w Oświęcimiu. Placówka mieści się przy ulicy Chemików 1b, na parterze budynku. Materiał do badań dostarczany jest do laboratorium na trzecim piętrze tego samego budynku.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »