Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Synlab: nowy punkt pobrań w Warszawie

Sieć placówek diagnostyki laboratoryjnej Synlab otworzyła nowy punt pobrań w Warszawie. Placówka zlokalizowana jest w Przychodni „Duomed” na Mokotowie, przy ulicy Rolnej, w okolicy stacji „Metro Wilanowska”.

Więcej »

Warszawa: nowa soczewka wewnątrzgałkowa dostępna w Szpitalu Mavit

W Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego Mavit w Warszawie, jako jednym z niewielu ośrodków w Polsce, proponowana jest najnowocześniejsza wewnątrzgałkowa soczewka multifokalna drugiej generacji – AcrySof® IQ PanOptix® Toric – do wszczepiania podczas operacji usunięcia zaćmy. 

Więcej »

CM Bimed: nowe usługi

Centrum Medyczne Bimed z Mszczonowa (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski) od września 2017 roku oferuje usługi fizjoterapeuty dziecięcego, pulmonologa a także aktywny trening sensoryczny Forbrain, wpływający na poprawę mowy, pamięci, uwagi oraz na doskonalenie techniki czytania.

Więcej »

Gdańsk: nowe świadczenia w CM Diagnoson

Centrum medyczne Diagnoson z Gdańska otworzyło nową poradnię – onkologiczną. Nowa poradnia oferuje konsultacje komercyjne, koszt wizyty to 140 zł. Kilka miesięcy temu centrum nawiązało współpracę z nowo powstałą przychodnią specjalizującą się w diagnostyce i leczeniu osteoporozy. 

Więcej »

CM Gamma: przedłużenie umowy z Onico Warszawa

Centrum Medyczne Gamma przedłużyło kolejną umowę sponsorską i w nadchodzącym sezonie ponownie zadba o zdrowie stołecznych siatkarzy. W ramach nowej umowy siatkarze Onico Warszawa zostaną objęci kompleksową opieką medyczną. 

Więcej »

Lublin: nowa placówka CenterMed

W październiku 2017 roku zostanie otwarta nowa przychodnia studencka CenterMed, zlokalizowana w Domu Studenta nr 4 przy ulicy  Nadbystrzyckiej 42 w Lublinie.

Więcej »

Rzeszów: komercyjna nocna i świąteczna opieka w CM Medyk

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa uruchomiło od 1 października 2017 roku prywatną stacjonarną i wyjazdową opiekę lekarską dla dzieci i dorosłych, która funkcjonuje w nocy i w święta w budynku przy ulicy Szopena 1.

Więcej »

Lase-Med: połączenie ze spółką One More Level

Spółka Laser-Med. S.A. poinformowała o podpisaniu ze spółką One More Level S.A. planu połączenia obu podmiotów. Połączenie nastąpi poprzez przejęcie spółki One More Level przez Laser Med.

Więcej »

Voxel nie kupił spółki Rode-Med

Voxel S.A. poinformował, że nie została zawarta umowa zakupu spółki Rode-Med S.A. 29 sierpnia 2017 podpisano drugi aneks do  przedwstępnej umowy sprzedaży, który po raz kolejny przesuwał termin zakupu, tym razem na 29 września 2017.

Więcej »

Warszawa: Centrum Medicover otwarte w niedziele

Medicover poinformował, że zgodnie z oczekiwaniami pacjentów, placówka zlokalizowana w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich w sezonie infekcyjnym otwarta jest również w niedziele. Dotyczy to okresu od października 2017 do marca 2018 roku.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »