Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Gryfino: nowe badania w przychodni Intermed

Od listopada 2017 roku w przychodni Intermed w Gryfinie będzie można wykonywać badania w kierunku osteoporozy. Będą one wykonywane za pomocą innowacyjnego urządzenia wykorzystującego system EchoS. 

Więcej »

Enel-Med: sprzedaż udziałów w spółce Jovimed

Zarząd Centrum Medycznego Enel-Med S.A. poinformował o uzgodnieniu 26 września 2017 roku warunków sprzedaży przez spółkę zależną Enel Invest sp. z o.o. wszystkich posiadanych udziałów w kapitale zakładowym spółki Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny sp. z o.o.

Więcej »

Katowice: CM Signum w nowej siedzibie

Centrum Medyczne Singum z Katowic we wrześniu 2017 roku zmieniło siedzibę. Obecnie mieści się budynku Cube Centrum Handlowego Bażantowo, przy ulicy Bażantów. Nowa placówka posiada trzykrotnie większą powierzchnię od dotychczasowej.

Więcej »

Medica Assistance: nowy panel obsługi klienta

Medica Assistance wdrożyła nowy panel obsługi klienta. Głównym celem zmian było wprowadzenie rozwiązań bardziej intuicyjnych i  przyjaznych dla użytkowników oraz wprowadzenie ulepszeń w działaniu dotychczasowego panelu. 

Więcej »

Tarnów: CenterMed wprowadza dyżury infekcyjne

CenterMed wprowadza od 1 października 2017 roku w swojej placówce w Tarnowie dyżury infekcyjne. Podczas dyżurów oferowane będą konsultacje komercyjne, ich cena wyniesie 80 zł.

Więcej »

Enel-Med realizuje program profilaktyczny

Centrum Medyczne Enel-Med S.A oferuje bezpłatne badania tomografii komputerowej płuc w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Raka Płuca ogłoszonego przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc.

Więcej »

Medicover: pilotażowy program w zakresie e-zdrowia

Medicover wprowadził w ramach pilotażu możliwość korzystania przez pacjentów z nowych funkcjonalności aplikacji mobilnej. Pilotaż jest realizowany w placówce Centrum Medicover Klimczaka w Warszawie.

Więcej »

CMP: nowe usługi w Piasecznie

Centrum Medyczne CMP Piaseczno wprowadziło do swojej  oferty nową usługę – badanie USG jamy brzusznej pod kątem refluksu u dzieci do 10 roku życia. Badanie jest komercyjne. Jego cena wynosi 150 zł.

Więcej »

GNS: sprzęt od WOŚP dla szpitala w Wąbrzeźnie

Szpital w Wąbrzeźnie, należący do Grupy Nowy Szpital, otrzyma pomoc z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazany sprzęt medyczny będzie przeznaczony dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.

Więcej »

Lux Med partnerem programu profilaktycznego

Grupa Lux Med po raz kolejny została partnerem programu edukacyjno-profilaktycznego „Dziel się Uśmiechem”, organizowanego przez Wrigley Poland i Polski Czerwony Krzyż. 

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »