Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Genesis: unikatowe badania dla mutacji w genach BRCA

Od początku września 2017 roku w Centrach Genetyki Medycznej Genesis realizowane są unikatowe badania NGS dla mutacji w genach BRCA 1 i BRCA 2 – sekwencjonowanie całej sekwencji kodującej genów BRCA1, BRCA2 wykrywającej mutacje (zmiany) punktowe.

Więcej »

Kraków: Szpital Bonifratrów wspiera Dni Profilaktyki Zdrowia

Szpital Zakonu Bonifratrów z Krakowa bierze udział w Małopolskich Dniach Profilaktyki Zdrowia, które odbędą się od 18 do 24 września 2017 roku. Organizatorami akcji jest Województwo Małopolskie oraz Gmina Miejska Kraków. 

Więcej »

Lublin: nowe usługi w CM Sanitas

Centrum Medyczne Sanitas z Lublina w celu rozszerzenia zakres usług rozpoczyna współpracę z nowymi specjalistami. Na przełomie września i października 2017 w placówce konsultacji będzie udzielać kardiolog, specjalizujący się  leczeniu pacjentów do 16 roku życia oraz pacjentów anlgojęzycznych. 

Więcej »

Enel-Med: nowy oddział w warszawskiej Galerii Północnej

Centrum Medyczne Enel-Med otworzyło nowy oddział zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Do dyspozycji pacjentów oddano nowoczesną przychodnie wraz ze strefą rehabilitacji oraz pediatrią. 

Więcej »

Nowa poradnia w CenterMed Kielce

W przychodni CenterMed w Kielcach ruszyła nowa poradnia stomatologiczna.  Poradnia mieści się w przychodni studenckiej przy alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 17A. Dzięki współpracy ze spółką „Pamadent” pacjenci mogą bezpłatnie korzystać z usług stomatologicznych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. 

Więcej »

Warszawa: Lekmed współpracuje z poradnią otolaryngologiczną

Szpital Lekmed z Warszawy rozpoczął współpracę z warszawską poradnią Otolaryngolodzy24. Zespół lekarski poradni we współpracy z personelem szpitala będzie przeprowadzał zabiegi dla dzieci i dorosłych z zakresu laryngologii i laryngologii dziecięcej.

Więcej »

Poznań: zatwierdzanie wizyt smsem w CM neoMedica

Centrum Medycne noMedica z Poznania wdrożyło nowy system zatwierdzania wizyt w placówce za pomocą smsów. Tym sposobem można też odwołać umówioną wizytę. Pacjenci placówki otrzymują także smsowe przypomnienia o zaplanowanych wizytach.

Więcej »

Warszawa: terapia rezonansem w CM Damiana

Centrum Medyczne Damiana z Warszawy wprowadziło do oferty swoich usług terapię rezonansem magnetycznym MBST. Świadczenia są komercyjne. Terapia dostępna jest w placówce CM Damiana przy Alei Zjednoczenia 36.

Więcej »

Poznań: Certus uczestnikiem projektów dla dużych rodzin

Od 1 września 2017 roku Prywatna Lecznica Certus z Poznania przystąpiła do dwóch projektów adresowanych do rodzin wielodzietnych - "Poznań PRO Rodzina – Karta Rodziny Dużej” oraz "Karta Dużej Rodziny".

Więcej »

PZU: akcja bezpłatnych badań dla dzieci

PZU  rozpoczyna akcję bezpłatnych badań profilaktycznych dla dzieci. W ciągu miesiąca Mobilna Strefa Zdrowia PZU odwiedzi kilkanaście szkół podstawowych w województwie pomorskim. Zostanie przeprowadzonych ponad 2000 konsultacji. 

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »