Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Warszawa: pediatria w Szpitalu św. Elżbiety

Szpital św. Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne otworzyło nową poradnię pediatryczną oraz powołało Warszawski Ośrodek Pediatrii. Świadczenia oferowane w poradni są komercyjne, koszt konsultacji wynosi od 160 do 180 zł.

Więcej »

Wrocław: Dialab partnerem „Dni Seniora”

Firma Dialab, prowadząca placówki diagnostyki laboratoryjnej na Dolnym Śląsku, jest partnerem wrocławskich „Dni Seniora”. W ramach akcji będzie oferować badania diagnostyczne dla seniorów w niższej cenie.

Więcej »

Warszawa: Enel-Med otwiera nowy oddział

14 września 2017 roku Centrum Medyczne Enel-Med otwiera nowy oddział, zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Placówka będzie oferować konsultacje specjalistyczne oraz rehabilitację i leczenie stomatologiczne.

Więcej »

Kraków: nowa placówka Lux Med otwarta

11 września 2017 roku Lux Med otworzył nową placówkę zlokalizowaną w Krakowie. Przychodnia mieści się przy ulicy Jasnogórskiej 11. Oferuje konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne.

Więcej »

Poznań: rehabilitacja kardiologiczna w CenterMed

Przychodnia CenterMed Poznań wprowadziła do swojej oferty rehabilitację ogólnoustrojową oraz rehabilitację kardiologiczną finansowaną w ramach środków z Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Więcej »

Rzeszów: nowe pakiety badań w CM Medyk

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa wprowadziło do swojej oferty nowe pakiety badań przeglądowych, których celem jest zapobieganie chorobom poprzez kontrolowanie czynników ryzyka. Pakiety przeznaczone są dla osób w wieku 30, 40, 50 i 60 lat. 

Więcej »

EMC: Szpital Św. Anny w Piasecznie poszerza zakres usług

Szpital Św. Anny w Piasecznie, należący do sieci EMC, poinformował o rozszerzeniu zakresu oferowanych usług o leczenie żylaków kończyn dolnych. W tym celu placówka rozpoczęła współpracę ze specjalistą chirurgii ogólnej i flebologiem.

Więcej »

Enel-Med: kampania promocyjna kliniki Enel-Sport

Klinika Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport 1 września 2017 roku wystartowała z kampanią „Nic cię nie pokona”, która ma na celu podkreślenie sportowego charakteru placówki oraz zaprezentowanie szerokiego spektrum usług świadczonych na rzecz aktywnych fizycznie pacjentów. 

Więcej »

Katowice: GeoMedical rozpoczyna działalność

11 września 2017 roku nastąpi otwarcie placówki GeoMedical w Katowicach. Tego dnia rozpocznie działalność kompleks poradni specjalistycznych oraz zakład diagnostyki obrazowej, wyposażony w tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny i RTG.

Więcej »

Lux Med: wkrótce otwarcie pięciu nowych placówek

Grupa Lux Med zapowiada otwarcie we wrześniu i październiku 2017 roku placówek w pięciu nowych lokalizacjach w Krakowie oraz Rzeszowie. 

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »