Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Artmedik: nowy sprzęt w Laboratorium Biomechaniki

Laboratorium Biomechaniki działające w Szpitalu Kieleckim, należącym do Grupy Artmedik, wzbogaciło się o nowy sprzęt służący do analizy ruchu. Tym samym stało się jedyną tego typu placówką w regionie o tak kompleksowym wyposażeniu.

Więcej »

EMC łączy się ze spółką Zawidawie

EMC Instytut Medyczny S.A. poinformował o zamiarze połączenia ze spółką Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zawidawie sp. z o.o. EMC jest 100-procentowym  udziałowcem spółki przejmowanej.

Więcej »

Warszawa: nowy blok operacyjny w City Clinic

Centrum Medyczne City Clinic z Warszawy oddało do użytku nowy blok operacyjny. Służy on do wykonywania zabiegów z zakresu urologii, andrologii, ginekologii, ginekologii estetycznej, chirurgii, laryngologii oraz proktologii.

Więcej »

Medica-Med: nowe usługi rehabilitacyjne

Centrum medyczne Medica-Med z Pruszkowa wprowadziło do swojej oferty nowe świadczenia rehabilitacyjne dla osób z problemami związanymi z nietrzymaniem moczu. Jest to kompleksowa terapia opierająca się na nieinwazyjnych, bezbolesnych i skutecznych metodach rehabilitacji, dobranych indywidualnie.

Więcej »

Warszawa: robot da Vinci w Szpitalu Mazovia

W Szpitalu Mazovia w Warszawie wprowadzono małoinwazyjne zabiegi endoskopowe wspomagane robotem chirurgicznym da Vinci. Jest to trzecie takie urządzenie w Polsce, i pierwsze, które posiada prywatna placówka. Pozostałe działają w publicznych szpitalach specjalistycznych we Wrocławiu i Toruniu.

Więcej »

Warszawa: Medicover otwiera nową placówkę na Pradze

30 października 2017 roku Medicover otwiera nową placówkę w Warszawie. Centrum Medicover Grochowska zlokalizowane jest w dzielnicy Praga przy ulicy Grochowskiej 306/308, na 1. piętrze budynku.

Więcej »

Łódź: nowa placówka Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej z Łodzi otworzyło nową placówkę, zlokalizowaną przy  ulicy Stefana Jaracza 85. Działa tutaj laboratorium, wkrótce zostanie uruchomiony punkt pobrań.

Więcej »

Rzeszów: nowa przychodnia Centrum Medyk

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa otworzyło 21 października 2017 roku nową Przychodnię Lekarzy Rodzinnych i Pediatrów, która mieści się przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 14, w budynku Delikatesów FRAC.

Więcej »

Warszawa: pakiet badań dla mężczyzn w Akademickim Centrum Medycznym

Akademickie Centrum Medyczne z Warszawy wprowadziło do swojej oferty pakiet badań urologicznych „Zdrowy mężczyzna”. Pakiet umożliwia wykonanie badań USG, PSA oraz badania moczu.

Więcej »

Łódź: bezpłatne konsultacje dla seniorów w Szpitalu Bonifratrów

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi wprowadził do zakresu swoich usług bezpłatne konsultacje dietetyczne dla seniorów. Z konsultacji mogą skorzystać osoby po 60-tym roku życia.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »