Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Tuchów: nowa izba przyjęć w Centrum Zdrowia

W Centrum Zdrowia Tuchów zakończyły się kolejne inwestycje, które miały na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa pacjentów. Szpital rodzinny – jedyna placówka tego typu w ziemskim powiecie tarnowskim – zyskał Centralną Izbę Przyjęć. 

Więcej »

Warszawa: jesienią 2017 City Clinic otworzy nowy blok operacyjny

Centrum Medyczne City Clinic, działające w warszawskiej dzielnicy Ursus, zapowiedziało otwarcie jesienią 2017 roku nowego bloku operacyjnego. Będzie on służył do wykonywania zabiegów z zakresu urologii, andrologii, ginekologii, ginekologii estetycznej, chirurgii oraz proktologii.

Więcej »

Voxel: kolejne przesunięcie terminu zakupu spółki Rode-Med

Voxel S.A. poinformował o kolejnym przesunięciu terminu zawarcia umowy zakupu spółki Rode-Med S.A. z  29 sierpnia 2017 roku na 29 września 2017 roku. 29 sierpnia 2017 podpisano drugi aneks do  przedwstępnej umowy sprzedaży.

Więcej »

GajdaMed: nowa sala w ZOL-u w Pułtusku

Zakład opiekuńczo-leczniczy działający w Szpitalu GajdaMed w Pułtusku wzbogacił się o nową salę dziennego pobytu. W sali tej pacjenci mogą przebywać w ciągu dnia czytając prasę, książki, grając w gry czy też rozmawiając.

Więcej »

Warszawa: w Szpitalu Mazovia będzie działał robot da Vinci

W warszawskim Szpitalu Mazovia trwa instalacja i prace nad wdrożeniem do praktyki chirurgicznej robota da Vinci. W Polsce są tylko dwa takie roboty: we Wrocławiu, gdzie wykonano pierwszy zabieg w 2010 roku, oraz od 2016 roku w Toruniu.

Więcej »

Zgorzelec: trwa instalacja akceleratorów w Centrum Amethyst

W Zgorzelcu, w powstającym Centrum Radioterapii Amethyst, rozpoczęła się instalacja akceleratorów. Trwają także prace wykończeniowe budynku. Placówka powstaje  przy Wielospecjalistycznym Szpitalu.

Więcej »

Myślenice: nowa poradnia w CM Certus

Centrum Medyczne Certus z Myślenic otworzyło nową poradnię podstawowej opieki zdrowotnej. Poradnia działa w przychodni Certus przy ulicy Jagiełly 1. Od niedawna w placówce działa także poradnia alergologiczna.

Więcej »

Pułtusk: nowe wyposażenie w Szpitalu GajdaMed

Do Szpitala GajdaMed w Pułtusku trafiło nowe wyposażenie, które przeznaczone zostało dla oddziału pediatrycznego. Także w sierpniu 2017 w placówce tej oddano do użytku trzecią sale rodzinną na oddziale położniczo-neonatologicznym.

Więcej »

CM Karpacz: nowa poradnia medycyny sportowej

Centrum Medyczne Karpacz 6 września 2017 roku otworzy nową poradnię, oferującą konsultacje w zakresie medycyny sportowej i rehabilitacji. Poradnia będzie zajmowała się między innymi orzecznictwem sportowym dzieci i młodzieży do ukończenia 21. roku życia. Będzie oferowała usługi komercyjne.

Więcej »

Tomma: wykonano już tysiąc badań Whole Body Scan

Badanie rezonansu magnetycznego całego ciała (Whole Body Scan) cieszy się duża popularnością wśród pacjentów Tomma Diagnostyka Obrazowa. W pracowniach sieci wykonano już tysiąc takich badań.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »