SLA: nowy punkt pobrań w Katowicach

0
343


Sieć Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyła nowy punkt pobrań zlokalizowany w Katowicach. Placówka znajduje się w budynku nowo otwartej Przychodni Specjalistycznej Medica Brynów. Jest to piąty punkt pobrań ŚLA w tym mieście.

W punkcie pobrań dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez sieć Śląskie Laboratoria Analityczne. Proponowane są także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb klientów (między innymi  ogólny, tarczycowy, hormonalny, sercowy czy pakiet witaminy D3).

Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych. Wyniki większości badań można odebrać drogą elektroniczną. Większość wyników jest dostępna wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzą 46 punktów pobrań, które zlokalizowane są między innymi w Katowicach, w Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu Zdroju,  Kędzierzynie Koźlu, Kielcach, Opolu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich,  Trzebini i Żywcu.

W Katowicach sieć prowadzi laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Śląskie Laboratoria Analityczne działają na rynku od 1991 roku. Od 2013 roku prowadzą także Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne.