Śląskie Laboratoria Analityczne: nowa placówka w Lublińcu

0
321

Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyły 5 października 2017 roku nowy punkt pobrań w Lublińcu. Placówka zlokalizowana jest w budynku NZOZ Medlife Specjalistyczne Poradnie i Gabinety Medyczne, przy ulicy Opolskiej 1. Jest to pierwszy punkt pobrań sieci SLA w tym mieście.

Punkt czynny  jest od poniedziałku do piątku, w godzinach rannych.

W nowym punkcie dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez placówki sieci. Proponowane są także pakiety badań dostosowane do oczekiwań i potrzeb klientów, między innymi tarczycowy, sercowy, hormonalny, bezpieczny, D3. Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych.

Jest także możliwość otrzymania wyniku badań e-mailem, większość wyników badań można otrzymać wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzą 45 punktów pobrań, które zlokalizowane są między innymi w Katowicach, w Bielsku-Białej, Bytomiu, Chorzowie, Częstochowie, Gliwicach, Jastrzębiu Zdroju,  Kędzierzynie Koźlu, Kielcach, Mysłowicach, Nysie, Opolu, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich,  Trzebini i Żywcu.
W Katowicach sieć prowadzi laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Śląskie Laboratoria Analityczne działają na rynku od 1991 roku. Od 2013 roku prowadzą także Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne.