Śląskie Laboratoria Analityczne: nowa placówka

0
451

16 kwietnia 2018 roku Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyły nowy punkt pobrań zlokalizowany w Tychach. Jest to druga placówka sieci w tej miejscowości. Punkt powstał na parterze budynku Centrum Medycznego „Javimed”, przy ulicy Tołstoja (dzielnica Paprocany).

W nowym punkcie dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez Śląskie Laboratoria Analityczne, w tym także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb (między innymi tarczycowy, sercowy, hormonalny, witaminy D3, ogólny, dla aktywnych/sportowy).

Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych. Większość wyników można odbierać drogą elektroniczną, większość można trzymać wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzą 49 punktów pobrań, które zlokalizowane są między innymi w Katowicach, w Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu Zdroju, Kędzierzynie Koźlu, Kielcach, Opolu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Trzebini i Żywcu. W marcu 2018 otwarty został pierwszy punkt pobrań sieci w Czechowicach-Dziedzicach.

W Katowicach sieć prowadzi laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Śląskie Laboratoria Analityczne działają na rynku od 1991 roku. Od 2013 roku prowadzą także Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne.