Swissmed wznowił działalność oddziału położniczo-neonatologicznego

0
540

4 lipca 2018 roku Szpital Swissmed z Gdańska wznowił działalność oddziału położniczo-neonatologicznego. Przyjmowanie pacjentek i konsultacje rozpoczęły się 5 lipca 2018. Oddział oferuje świadczenia komercyjne, dostępna jest odpłatność w ratach.

W oddziale porodowo-noworodkowym znajduje się sala intensywnego nadzoru nad noworodkiem wyposażona w nowoczesny sprzęt do reanimacji: respirator, stanowiska resuscytacyjne, inkubatory, pulsoksymetry, lampy do fototerapii, pompy infuzyjne, dwie przestronne doskonale wyposażone sale porodowe, sale poporodowe jedno- oraz dwułóżkowe z łazienkami, TV, Internetem, wyposażone w komfortowe stanowiska do pielęgnacji noworodków a także sala operacyjna przeznaczona wyłącznie do wykonywania cięć cesarskich.

Oddział oferuje także badanie KTG, porady laktacyjne, możliwość skorzystania z ambulatoryjnej porady ginekologiczno-położniczej, możliwość obecności douli jako osoby wspierającej i nieingerującej w działania i decyzje medyczne.

Szpital oferuje pakiety porodowe – pakiet Standard w cenie 7300 zł oraz pakiet Premium, który kosztuje 8500 zł. Płatność ratalna jest możliwa dzięki współpracy z MediRaty

Szpital Swissmed zapowiada także uruchomienie nowego pododdziału rehabilitacji dziennej dla osób z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności. Oddział będzie oferował świadczenia finansowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Szpital Swissmed oferuje także świadczenia w zakresie ginekologii, okulistyki, ortopedii, chirurgii ogólnej i proktologii.