Tarnów: CenterMed wprowadza dyżury infekcyjne

0
328


CenterMed wprowadza od 1 października 2017 roku w swojej placówce w Tarnowie dyżury infekcyjne. Podczas dyżurów oferowane będą konsultacje komercyjne, ich cena wyniesie 80 zł.

Podczas dyżurów pacjentów będą przyjmować lekarze rodzinni i pediatrzy. Dyżury będą trwały od poniedziałku do piątku w godzinach od 20.00 do 22.00 oraz w soboty i niedziele od 10.00 do 14.00.

Dyżury planowane są do końca marca 2018 roku. Prowadzone będą w CenterMed Szkotnik przy ulicy Szkotnik 19 w Tarnowie. 

Placówka ta zajmuje nowoczesny budynek, który został wybudowany w 2014 roku, w centrum miasta. Działa tutaj największe w Tarnowie Centrum Pediatrii, a także Centrum Medycyny Podróży, poradnia podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologia oraz punkt pobrań. W placówce przyjmują ortopedzi oraz chirurdzy, działa USG, wkrótce uruchomione zostaną pracownia RTG oraz poradnia densytometryczna.

Usługi medyczne świadczone są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz komercyjnie. Na parterze placówki znajduje się również pracownia Audiofon, oferująca badania słuchu.

Grupa CenterMed to polska sieć prywatnych przedsiębiorstw medycznych, które oferują szeroką opiekę medyczną: od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, fizjoterapię, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną.

CenterMed prowadzi też działalność w zakresie profilaktyki, wczesnego wykrywania chorób i badań klinicznych. Wspiera różnorodne inicjatywy, dotyczące między innymi edukacji zdrowotnej.

Pierwsza przychodnia CenterMed powstała w 1997 roku w Tarnowie, obecnie grupa liczy 19 placówek medycznych oraz szpital.