Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Voxel: ponad 96 mln zł przychodów za III kwartały 2017

2017-11-17

Grupa Kapitałowa Voxel uzyskała za trzy kwartały 2017 roku (narastająco) przychody ze sprzedaży w wysokości 96 465,2 tys. zł. Było to więcej o ponad 13 mln z zł niż w analogicznym okresie roku 2016.

Wówczas przychody miały wartość 83 969,2 tys. zł.

Za trzy kwartały 2017 roku Grupa uzyskała 10 139,10 tys. zł zysku netto. Rok wcześniej zysk ten wyniósł 6 446,7 tys. zł.

Poprawa wyników finansowych była efektem niższych niż w roku 2016 kosztów, które w ubiegłym roku wynikały z konieczności wypłaty odpraw dla odwołanego zarządu oraz zaliczki tytułem premii motywacyjnej za poprzedni rok.

Voxel prowadzi sieć placówek diagnostyki obrazowej, oferujących badania rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej oraz opartych na najnowszych metodach medycyny nuklearnej: pozytonowej tomografii emisyjnej  (PET-TK) i tomografii emisyjnej pojedynczych fotonów (SPECT).

Voxel działa na rynku usług medycznych od 2005 roku. Grupa Kapitałowa obejmuje spółki: Voxel S. A. z siedzibą w Krakowie oraz jednostki zależne – Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze, oferującą usługi diagnostyki obrazowej na terenie województwa dolnośląskiego, oraz Alteris S.A. Voxel jest także producentem radiofarmaceutyków na potrzeby własne i podmiotów zewnętrznych.

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »