Warszawa: Centrum Medyczne Gamma otworzy nową filię

0
766

Centrum Medyczne Gamma z Warszawy otworzy kolejną placówkę, która będzie się mieścić w biurowcu Bobrowiecka 8. Klinika wynajęła ponad 600 mkw. powierzchni zlokalizowanej na parterze budynku. Otwarcie placówki planowane jest na koniec czerwca 2018 roku.

Centrum Medyczne Gamma to jeden z najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedycznych i neurochirurgicznych w Polsce zlokalizowany na warszawskim Żoliborzu, przy ulicy Broniewskiego. W placówce działa przychodnia, a także blok operacyjny z oddziałem szpitalnym, gabinety wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej (RTG, USG, RM, TK) oraz sala fizjoterapeutyczna.

Otwarcie nowej placówki przy ulicy Bobrowieckiej pozwoli na zwiększenie skali działania kliniki oraz będzie stanowić uzupełnienie dotychczasowych usług ambulatoryjnych w zakresie ortopedii i neurochirurgii, diagnostyki obrazowej, rehabilitacji oraz poradni specjalistycznych.

Od 2015 roku większościowym udziałowcem Centrum Medycznego Gamma jest PZU.

Budynek Bobrowiecka 8 to 22 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A. W budynku znajduje się także ponad 2 500 mkw. powierzchni usługowej. Biurowiec znajduje się na Dolnym Mokotowie przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego.

Biurowiec wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci, wraz z sąsiadującymi budynkami – biurowym Bobrowiecka 6 oraz mieszkalnym Bobrowiecka 10. Kompleks charakteryzuje rozbudowana oferta usługowa, która zwiększa atrakcyjność dzielnicy, zarówno dla mieszkańców, jak i użytkowników. W budynkach przy Bobrowieckiej znajdują się sieciowe sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie, natomiast w pobliżu kompleksu zlokalizowane są również piekarnia, pralnia samoobsługowa, bankomat, studio stylizacji paznokci i fryzjer.