Warszawa: Medicover otwiera nową placówkę na Pradze

0
292


30 października 2017 roku Medicover otwiera nową placówkę w Warszawie. Centrum Medicover Grochowska zlokalizowane jest w dzielnicy Praga przy ulicy Grochowskiej 306/308, na 1. piętrze budynku.

Centrum zajmuje ponad 600 mkw powierzchni, na której działa 11 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich, gabinet zabiegowy oraz punkt pobrań.

W nowej placówce przyjmować będą lekarze interniści, pediatrzy oraz specjaliści: ginekolodzy, okuliści, laryngolodzy, dermatolodzy, kardiolodzy, urolodzy, neurolodzy, reumatolodzy oraz alergolodzy.

Realizowane tutaj będą także kompleksowe badania z zakresu medycyny pracy, wykonywane będą badania laboratoryjne, USG, biopsje cienkoigłowe oraz spirometria.

Dla najmłodszych pacjentów przygotowano wyodrębnioną część pediatryczną, w której oczekiwanie na wizytę umili kolorowy kącik zabaw.

Nowe Centrum zlokalizowane jest w taki sposób, że łatwo dojechać do niego samochodem oraz komunikacją miejską. Dedykowane miejsca parkingowe dla pacjentów znajdują się przy wejściu do placówki.

Medicover Grochowska to pierwszy etap zmian, które sieć wprowadza w zakresie dostarczania opieki medycznej na warszawskiej Pradze. Już w pierwszym kwartale 2018 roku otwarta zostanie kolejna placówka, która będzie zlokalizowana przy ulicy Łukiskiej 1.

Medicover prowadzi w całej Polsce ponad 160 centrów medycznych i współpracuje z ponad 1 700 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 3000 lekarzy i 1100 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów.

W warszawskim Wilanowie Medicover prowadzi także szpital.