Warszawa: nowe poradnie w placówkach CMP

0
396

Przychodnie sieci CMP działające w Piasecznie oraz na warszawskiej Białołęce otworzyły nowe poradnie laktacyjne, w których konsultacji udzielają położne, certyfikowane doradczynie laktacyjne.

Z usług poradni mogą skorzystać mamy na każdym etapie karmienia oraz kobiety w ciąży pragnące dobrze przygotować się do karmienia a także mamy adopcyjne.

Konsultacje w poradniach są komercyjne.

Placówka CMP Piaseczno działa przy ulicy Puławskiej 49, powstała na przełomie 2001 i 2002 roku. Jest to pierwsza i największa placówka Centrum Medycznego CMP. W placówce o powierzchni 2000 mkw oferowane są świadczenia zarówno z zakresu podstawowej jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Oddział Białołęka powstał w 2008 roku jako trzecia filia Centrum Medycznego CMP. Do dyspozycji pacjentów oddano tutaj 18 nowoczesnych i przestronnych gabinetów.

CMP prowadzi także w Piasecznie przychodnię przy ulicy Pawiej, a w Warszawie oprócz Centrum Białołęka siedem placówek a także przychodnię w Józefosławiu.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. Placówki realizują także programy profilaktyczne.