Warszawa: nowe usługi w Babka Medica

0
298

Przychodnia Babka Medica z Warszawy wprowadziła do oferty swoich usług  specjalistyczne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz indywidualną szkołę rodzenia.

Zabiegi wykonywane są przez dermatologa, są to między innymi zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej czy peelingi chemiczne.

Indywidualna szkoła rodzenia przeznaczona jest dla par spodziewających się dziecka i prowadzona  jest w formie warsztatów. Trwa dwie godziny, a jej koszt wynosi 250 zł.

Babka Medica oferuje głównie usługi z zakresu ginekologii – prowadzenie ciąży, ginekologię dziecięcą, diagnozowanie i leczenie nowotworów narządów rodnych kobiet, krioterapię, hormonalną terapię zastępczą, usługi z zakresu pediatrii, w tym rehabilitację niemowląt i dzieci.

Placówka oferuje diagnostykę laboratoryjną i prenatalną. Prowadzi też poradnię laktacyjną, dermatologiczną, kardiologiczną, dietetyczną, psychologiczną i ortopedyczną.

Centrum Babka Medica jest prowadzone przez spółkę jawną – Marcin Zioło, Dorota Wirska Zioło. Placówka mieści się przy ulicy Słomińskiego 19 lok. 517, przy rondzie Radosława (dawniej – rondo Babka).