Warszawa: nowy blok operacyjny w City Clinic

0
305


Centrum Medyczne City Clinic z Warszawy oddało do użytku nowy blok operacyjny. Służy on do wykonywania zabiegów z zakresu urologii, andrologii, ginekologii, ginekologii estetycznej, chirurgii, laryngologii oraz proktologii.

Wkrótce będą także wykonywane zabiegi w zakresie dermatologii.

W City Clinic  leczenie zabiegowe jest prowadzone w ramach chirurgii jednego dnia. Tego samego dnia pacjent jest operowany i wypisywany do domu.

W City Clinic można korzystać także z konsultacji specjalistycznych. W placówce funkcjonują poradnie – ginekologiczno-położnicza, andrologiczna, pediatryczna, alergologii dziecięcej, chirurgii, proktologii oraz fizjoterapii.

W City Clinic wykonywane są także zabiegi rehabilitacyjne dla dzieci. Centrum posiada w swojej ofercie także badania USG (zarówno dorosłych jak i dzieci, w tym badanie USG płodu, a także badanie prenatalne). Oferuje leczenie stomatologiczne.

Placówka oferuje usługi komercyjne.

City Clinic działa od 2009 roku. Placówka zlokalizowana jest na warszawskim Ursusie, przy ulicy Popularnej 62 A, w nowo wybudowanym piętrowym budynku, w pobliżu rozbudowującego się osiedla Skorosze. Właścicielem placówki jest lekarz Mariusz Wójtowicz.