Warszawa: pakiety badań w CM MediCenter

0
283


Centrum Medyczne MediCenter z Warszawy wprowadziło do swojej oferty pakiety badań laboratoryjnych. Pakiety umożliwiają skorzystanie z badań w niższych cenach. Rabaty wynoszą do 21 procent.

Placówka oferuje pakiety ukierunkowane na badania określonych schorzeń, między innymi pakiet dotyczący chorób nerek, wątroby, tarczycy, trzustki, pakiet reumatyczny, pakiet kardiologiczny czy pakiet dotyczący kości i szkieletu.

Cena pakietów wynoszą od 48 zł (pakiet reumatyczny) do 93 zł (pakiet wątroba).

Centrum Medyczne MediCenter istnieje od 2001 roku. Od 2008 roku mieści się przy ulicy Wołoskiej 88. Zatrudnia lekarzy w 21 specjalizacjach, między innymi w zakresie dermatologii estetycznej, diabetologii, endokrynologii, reumatologii, laryngologii, neurologii, okulistyki, ginekologii, urologii i psychiatrii. W placówce funkcjonuje centrum diagnostyki USG, poradnia leczenia uzależnień oraz poradnia dietetyczna.

MediCenter oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia ma wartość ponad 1,8 mln zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień. Placówka oferuje także podstawową opiekę zdrowotną.

Właścicielem Centrum Medycznego MediCenter jest spółka z o.o., której prezesem jest Jankiel Tencer.