Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Światowej sławy chirurg ponownie w Szpitalu Lux Med

2017-07-12

W warszawskim szpitalu Grupy Lux Med po raz kolejny odbędą się konsultacje ze światowej sławy chirurgiem profesorem Mario Rossello, który specjalizuje się w urazach, deformacjach oraz wadach wrodzonych ręki.

Profesor Rossello większość swojej kariery zawodowej poświęcił przywracaniu sprawności osobom z wrodzonymi deformacjami ręki oraz osobom po ciężkich i rozległych urazach tej części ciała. Operował między innymi  Roberta Kubicę po wypadku podczas rajdu we Włoszech w 2011 roku.

Wiedza i doświadczenie profesora pomogą stworzyć w Szpitalu Lux Med Centrum Chirurgii Ręki, gdzie znajdą pomoc zarówno osoby z typowymi schorzeniami tego narządu, jak i pacjenci z trudnymi i rzadkimi problemami.

To już kolejna w Szpitalu Lux Med wizyta tego specjalisty, który odwiedził placówkę w roku 2015 oraz 2016, wykonywał wówczas także zabiegi operacyjne.

Konsultacje specjalisty odbędą się 26 sierpnia 2017 roku w Szpitalu Lux Med przy ulicy Puławskiej 455. Osoby zainteresowane konsultacją mogą umówić się za pomocą infolinii szpitala.

Grupa Lux Med prowadzi obecnie osiem szpitali: dwa świadczące usługi jednego dnia - w Łodzi i w Bełchatowie, sześć szpitali w Warszawie, z których jeden świadczy szeroki zakres usług specjalistycznych, drugi specjalizuje się w endoskopii i chirurgii, trzeci jest specjalistycznym ośrodkiem medycyny sportowej  i ortopedii (Carolina Medical Center), a kolejne trzy to szpitale onkologiczne.

Poza tym Lux Med prowadzi 194 placówki, które oferują usługi medyczne, posiada także pracownie diagnostyki obrazowej oraz dom opieki. Lux Med prowadzi również działalność ubezpieczeniową.

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »