Wrocław: nowa placówka Centrum Medycznego Ginemedica

0
434


Centrum Medyczne Ginemedica z Wrocławia otworzyło nową placówkę, zlokalizowaną przy ulicy Podwale 83, w budynku OVO. Placówka oferuje konsultacje specjalistyczne i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej.

Można tutaj skorzystać z konsultacji ginekologów, dermatologów, endokrynologa, kardiologów prenatalnych oraz dermatochirurga, specjalizującego się w medycynie estetycznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Budynek OVO to centrum biurowo-handlowe o powierzchni 49 tysięcy metrów kwadratowych, zlokalizowane się w dzielnicy Stare Miasto.

W pobliżu działa pierwsza placówka Ginemedica, która zlokalizowana jest przy ulicy Krawieckiej 1, w budynku Justin Center.

Ginemedica specjalizuje się w całościowej opiece nad zdrowiem kobiety. Zespół specjalistów Centrum składa się z ginekologów-położników, radiologów, endokrynologów, dermatologów, dermatochirurga, ginekologa-onkologa, położnych, kardiologa prenatalnego, neurologa,  seksuologa-psychologa oraz psychiatry. Placówka posiada nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny (Voluson E6 oraz E8). Działa tutaj także punkt pobrań.

Ginemedica współpracuje z Polskim Bankiem Komórek Macierzystych. Jest także organizatorem szkoleń dla ginekologów i położników.