Wrocław: nowa poradnia w Centrum Equisetum

0
801

Centrum Medyczne Equisetum z Wrocławia od lipca 2018 roku oferuje nowe świadczenia w zakresie endokrynologii. Konsultacje są komercyjne, udziela ich specjalista endokrynolog oraz chirurg ogólny, zajmujący się także operacyjnym leczeniem tarczycy.

Koszt konsultacji wynosi 150 zł.

Centrum powstało w 2017 roku. Oferuje konsultacje specjalistyczne, świadczone przez lekarzy specjalistów, praktykujących na co dzień w ośrodkach akademickich i klinicznych. Można tutaj skorzystać między innymi z konsultacji w zakresie interny, pediatrii, ginekologii, kardiologii, neurologii, chirurgii, ortopedii, reumatologii, urologii czy onkologii.

Placówka oferuje także badania diagnostyczne – USG, ECHO serca, badania przepływów naczyniowych z obrazowaniem Doppler. Świadczenia Centrum są komercyjne. Przychodnia współpracuje także z ubezpieczycielami, takimi jak Allianz, TU Zdrowie, Saltus Zdrowie, Inter,  Compensa i PZU. Współpracuje także z Medicoverem.

Equisetum zlokalizowane jest przy ulicy Zwycięskiej 14 ca/b, na parterze budynku mieszkalnego na nowym osiedlu. Zajmuje 240 metrów kwadratowych powierzchni.